Skocz do zawartości

GrYzU

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O GrYzU

 • Ranga
  Debiutant
 1. GrYzU

  Problem z menu ekranowym

  Myślisz, że gdzieś na infolinii firmy Pioneer uzyskam takie info czy ten model miał menu ekranowe?
 2. GrYzU

  Problem z menu ekranowym

  W TV mam z boku wejścia na 3 czincze, podłączam tam żółty czincz, a co się z tym wiąże TV wykrywa nowe żródło i mam do wyboru w opcjach TV - AV, jednak po chwili oczekiwania pokazuje brak sygnału i nic się już nie da zrobić:/// Może faktycznie ten Pionner nie ma menu ekranowego...
 3. GrYzU

  Problem z menu ekranowym

  Podłączałem amplituner do kineskowoego TV i też na AV pokazywał brak sygnału, także to chyba nie jest wina TV. Wg instrukcji powinienem podłączać się (w amplitunerze) w wyjście MONITOR OUT i tak też robię... ale niestety... nie działa... Ktoś na innym forum powiedział mi, że ten amplituner nie ma menu ekranowego:/// może to jest przyczyną? Co do trybów, o których piszesz, nie sądze aby były włączone - przywróciłem ustawienia fabryczne... Pozdrawiam.
 4. Na wstępie chciałem powitać wszystkich:) Jestem tutaj nowy:) Mam problem z amplitunerem Pioneer VSX-415 - za cholerę nie mogę włączyć menu ekranowego, a co się z tym wiąże nie mogę praktycznie nic ustawić... LCD Samsung + VSX podłączyłem żółtym czinczem:) niestety na AV pokazuje brak sygnału. Jeśli ktoś wie, gdzie leży problem prośba o pomoc.
×