Skocz do zawartości

diedas

Uczestnik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

O diedas

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. to takie banalne Dzięki! Na prędce do roli DACa zobligowałem mini wieże mci900/12 Philipsa gdyż o dziwo brzmi dobrze jako preamp z dackiem pod usb. Chętnie jednak skonfrontuję z czymś w stylu Arcama lub Audiolaba.
 2. tak 90 z powrotem do lat 90tych ))) rdaca nie znalazłem,
 3. Szanowni Forumowicze, Po zgoła wyboistej ścieżce dobrałem kolumny, są nimi Infinity Renesans. Wraz ze wzmacniaczem Struss Chopin stanowią ciekawą konstelację której własnościami fonicznymi odsłuchawszy kilkadziesiąt nagrań jestem oczarowany. Źródłem w tym przypadku był cd creek destiny oraz pliki flac z telefonu lg v30 który posiada w miarę dobry jak na telefon przetwornik. Przetwornik- tu właśnie pragnął bym odświeżyć wątek. Jak wynika z pierwszych postów redukuję płytotekę do wartości cyfrowych dlatego uprzejmie proszę o wskazanie przyzwoitego przetwornika/karty muzycznej z możliwością odsłuchu sieciowego. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za bardzo pożyteczny wątek.
 4. Harbeth SHL5 czy te podstawkowce dadzą rade w 70m? Jeśli to mam zapytanie do branży odnośnie dostępności tych kolumn i ewentualnego odsłuchu, proszę o kontakt na priv.
 5. Hejj)) dzięki za post, jak wynika z wątku posiadam od kilku tygodni polski wzmacniacz Struss Chopin, dodatkowo mogę się posłużyć do odsłuchu wykwintnym LAR 120h autorstwa znakomitego E.Czyżewskiego. Kolumn nie wybrałem, pierwotnie celowałem w Audio Physic Virgo/Avanti lecz mi je odradzono przez wzgląd na objętość akustyczną pomieszczenia. Każdy odsłuch to 300-500zł plus kaucja i kable. Wtopiłem z Magnepanami, AP Tempo VI, T+A 160....Czy są ludzie którzy proponują odsłuchy u klienta? może to być fajny e-comerce.
 6. Witajcie po kolejnej przerwie, długo myślałem co tu napisać... Jestem po kilku okolicznych wycieczkach odsłuchowych w salonach. Moje odczucie względem oferty jest spójne a wniosek skrótowy. Większość potencjalnych wskazań i celów to mocno odchudzone korporacyjne masówki. Przeczucie i obycie podpowiada mi że raczej nie znajdę nic nowego poniżej Harberth. Przesłuchałem kilkanaście konstelacji i każdą czuje się znudzony. Pozostaje poszukiwanie kolumn używanych podróż wstecz o co najmniej półtorej dekady. Chyba że Harberth*. *Harbeth
 7. Ślepy tor...Te Magnepany to jazgoczące dramaty, to jak wsłuchiwać się w brzęczącą świetlówkę ze wzmocnieniem idącym ku torturze. Co mnie skusiło... Trzeba się będzie z tym jeszcze trochę pobujać. Wracam do początku i pierwszych Waszych sugestii i kolumn Polk, Kef Reference, może jeszcze Monitor Audio Silver/gold... Na pierwszym miejscu Muzykalność potem stereofonia i przestrzenność dźwięku. Zamierzam skupić się na trzech modelach i odsłuchu u siebie w domu.
 8. Kolumny przyjadą do mnie z Niemiec od znajomego na odsłuch i będą ze mną dwa tygodnie, chyba że się zdecyduję, tak wyszło. Jestem ciekawy tego wszystkiego.
 9. jeszcze nic, lecz kilka pomysłów kiełkuje
 10. Poszło to wszystko w bardzo nieoczekiwanym kierunku. Wkrótce zawitają u mnie Magnepany 1,6 lecz źródło będzie na wskroś żałosne mianowicie kabel melodica i telefon lg v30 z rzekomym dac w środku. Szerzej napiszę po instalacji i odsłuchach. Źródło będę chciał zakupić nowe w salonie za wypożyczeniem na odsłuchy.
 11. racja, czy z drugiej strony można wypożyczać kolumny do domu i sprawdzać w miejscu docelowym?
 12. Witajcie, przepraszam za post pod postem lecz przed kilkoma dniami metodą barterową stałem się właścicielem wzmacniacza Struss Chopin . W sieci nie wiele a opinie podzielone mimo to interes był dla mnie intratny, mniejsza z tym. Wzmacniacz jest, jeśli zadowoli będzie super. Teraz poszukiwania kolumn i odtwarzacza wracają na ruszt. Proszę o sugestie co do wyboru toru audio według wcześniejszych wytycznych. Kolumny oraz odtwarzacz sieciowy, lub DAC i kabel. Zależy mi na przyzwoitej stereofonii muzykalności chcę uniknąć suchotników i jasnych selektywnych surowizn.
 13. ECI1 vs 3..4..5..6 czy to generacje czy hierarchia? Internet Polski wie mało. Rynek wtórny podpowiada ceny ujednolicone przynajmniej względem 1-2-3 rozrzut ofert po całej Rzeczpospolitej. Są to klocki zapewne z Norwegii a może tam się udać.., Dawno nic tak fajnego nie słyszałem, chyba tylko zasilacze Atoll.
 14. Hej po czasie. Wakacje spowolniły "dylematy" ale i pokazały coś nowego. Podróże kształcą jak to mawiają, doznałem pewnego zauroczenia spotkał mnie zaszczyt posłuchania ulubionych utworów na skandynawskim sprzęcie marki Electrocompaniet nie pomne modelu ale była to integra, głośniki zaś dosyć fikuśne raczej hi-end ale tu nie o tym. Electrocompaniet pojawia się na aukcjach co o nim myslicie? Co jeśli bym się skusił. co dalej jakie kolumny? Chyba raczej ciemne słodziaki do takiego detalicznego wzmaka. Dylematów c.d
×
×
 • Utwórz nowe...