Skocz do zawartości

Aas

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 1. A to jakoś łączy się z yamahąa?? W telefonie mam już aplikacje radiowe, chciałabym znowu słuchać przez ampli i kolumny...
 2. Dzięki za info. No właśnie, tak mi się wydaje że vtunes to nie jedyna opcja. Bo do momentu kliknięcia linku radio przecież grało. A po kliknięciu zostało zablokowane i na nie mogę pozbyć się z wyświetlacza tego komunikatu: " to to yradio.vtunes.com for more information"... A audioklan niestety nie pomógł, bo odpisał tyle: ""Z uzyskanych informacji dostawca radia internetowego vTuner zakończył wsparcie dla urządzeń Yamaha. Aby móc korzystać z net radia należałoby zakupić WXAD-10. Aby dokonać opłaty na vTuner należy się zalogować i wtedy będziemy mieli możliwość opłaty."
 3. Cześć, potrzebuje pomocy w sprawie radia internetowego w yamaha CD-n500. Do tej pory normalnie korzystałam na tym sprzęcie, a stacje mogłam zmieniać bezpośrednio pilotem/ przyciskami na sprzęcie albo z aplikacji w telefonie NP Controller. Aż do ostatniej soboty. Po włączeniu sprzętu radio grało (na uprzednio ustawionej stacji), uruchomiłam aplikację w telefonie, a tam zamiast nazw stacji pod wszystkimi linkami pojawił się link przekierowujący do "yradio.vtunes.com". Myślałam, że coś się zawiesiło, więc zrestartowałam telefon, radio cały czas grało. PO ponownym uruchomieniu tel. i apki dalej nie było stacji radiowych tylko ww. link. NO i nieopatrzenie kliknęłam. Wtedy radio przestało grać, a na wyświetlaczu yamahy pojawił się komunikat "go to yradio.vtunes.com" i taki sam komunikat głosowy. I od tej pory klapa, radio nie gra. Na vtunes jest info o opłacie za korzystanie i myślę nad zapłatą. Ale z drugiej strony, dopóki nie klinkęlam tego przeklętego linku to radio grało. Czy ktoś miał taki przypadek, albo ma pomysł jak odzyskać dostęp do radia internetowego bez płacenia?
×
×
 • Utwórz nowe...