Skocz do zawartości

rd168

Uczestnik
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez rd168

 1. Świetny film -dziekuję za podsunięcie tej propozycji.
 2. Też polecam ,Dac uzyskał zupełnie inne ,,nasycone" brzmienie w moim systemie.
 3. Dzieki opanowałem i funkcjonuje -trzeba było uruchomić wzmacniacz po ,,pre" aby głos uzyskać .Sam, głośnik centralny nie pójdzie.
 4. Tak zrobiłem wczesniej tylko ,jak zrealizować podgląd na menu amplitunera ? Troche nieprecyzyjnie się wyraziłem poprzednio . Jak robie to przez ARC z ampli to telewizora to wyłacza dźwiek w telewizorze .
 5. Witam. 1.Telewizor Samsung zakupiony 8 lat temu . Posiada przyłącza; -3 hdmi in -1hdmi DVI -pc/dvi audio in -usb 1 (hdd) -digital audio out (optical) -usb 2 2.Tuner satelitarny z przyłączami; --wyjście hdmi -usb 3.0 -usb 5v-0,5 A max 3.Amplituner Onkyo tx nr 838 Jak wykonać podłączenia ,aby ogladając telewizor ,nie zawsze trzeba było włączać amplituner . Z rana wiadomości posłuchać przed pracą itd. Amplituner chcę włączać tylko do filmów i koncertów .
 6. Myślałem , że znajdzie się jakiś użytkownik tego modelu lub podobnego i ma sprzęt zakupiony w PL z instrukcją .Poprosiłbym wtedy o skserowanie i przesłanie-oczywiście odpłatnie .
 7. Sprzęt używanu kupiłem , neta przeszukałem i nic nie znalazłem. Jak myślicie -jak napiszę do Onkyo (ewentualnie podpowiedź do kogo się zwrócić) to udostępnią?
 8. Witam. Potrzebuję instrukcji obsługi w języku Polskim do ww amplitunera . Kupując informowano mnie , że jest -okazało się , że brak. Dziękuję za pomoc.
 9. Laik w dziedzinie elektroniki ,komputerów jest w stanie sobie z tym poradzić?
 10. Miałeś rację nie ,,łyka" dysku -trzeba myśleć o czymś innym .Co polecacie do odtwarzania takiego dysku z wykorzystaniem Marantza NA 7004 ,ma w sobie dac jak czytałem.
 11. Właśnie zauważyłem to przy pendrivie na złączu pod Ipoda ,strasznie długo wczytywał 2 płyty .Myślałem , że na USB B będzie lepiej.Czekam na kabel pod B .
 12. Na komputerze posiadam trochę utworów w formacie flac (około 1 TB)i chcę to przegrać/przenieść na przenośny dysk zewnętrzny o pojemności 2 TB . Dysk chcę kablem USB A/B podpiąć do Marantza NA 7004 i przez niego odtwarzać kawałki do wzmacniacza . Mam dylemat ,czy taka ilość danych nie będzie zamulać Marantza i czy on będzie to odtwarzał /odczytywał? Może trzeba to nagrywać w jakiś specyficzny sposób /katalogować ? Proszę o porady jak to zrobić .
 13. U mnie też się nagrzewa ale gorący nie jest.
 14. Otrzymałem informację przy zakupie , że nie ma z tym problemu i będzie tak pracował.Nawet podawałem model wzmacniacza .
 15. Tak kupiłem pod kino ,na razie 5.1 -przebijam sie przez ustawienia .Nie mogę ustawić ,aby kolumny przednie podłączone do Pionieera A 70 fw stereo funkcjonowały w kinie domowym po wciśnięciu przycisku Powr Amp Direct .VSX 933 mam połaczony z wzmacniaczem kablami RCA pod wyjście Line Out w 933.Nie mam dźwięku w tych kolumnach .
 16. No to będę musiał poszukać innego rozwiązania aby korzystać z Tidala . Myślałem , że upieke dwie pieczenie przy jednym ogniu .
 17. Czy wykorzystuję walory wzmacniacza używając w taki sposób ,bo w stereo amplituner na pewno jest słabszy .
 18. Wyjście Line Out z ampli już wykorzystuję do wejścia Power Amp Direct w wzmacniaczu ,aby nie przełączać kolumn przednich przy wykorzystywaniu naprzemiennie kina domowego(za Waszymi radami ) i typowego stereo z CD . Tak jest super stereo i skorzystałem także na kinie domowym . Zachciało mi się słuchać muzyki z Tidala i radia .
 19. Mam pytanie. Amplituner Pioneer VSX-933 i wzmacniacz Pioneer A-70 . Chcę korzystać ze strymera w amplitunerze (Tidal,Spotify) ,radio internetowe i puścić to bezpośrednio na wzmacniacz , aby osiągnąć jak najlepszy efekt stereo . Jakich kabli użyć ,jak to podłączyć ?
 20. Własnie o Tidala w hi-fi mi chodziło -pakiet wykupiłem.
 21. Prosze o pomoc-bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy przy użyciu tego odtwarzacza sieciowego można słuchać Tidala i Spotify w formie bezstratnej ,jeżeli tak to w jaki sposób . Przy użyciu jakiego oprogramowania/narzędzi .
 22. Dziękuję za podpowiedzi-Mudy44 już pytałem -tylko modyfikacje. Z reszta będę się kontaktował.
×
×
 • Utwórz nowe...