maclaren2

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O maclaren2

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny listopada 10
 1. Jak w temacie poszukuje kondensatorów Nippon 22uf/450V KMF 6 szt. Rubycon 220uf/200V 200YXF 2 szt. Elna Silmic 470uF/16V 2 szt. Itelcond 470uF/450V 4 szt. Epcosy 1.5uF/600V 2 szt. Wie ktoś może gdzie mogę je dostać?
 2. Z tych gramofonów: Adam, Daniel i Bernard to tak: Adama wyróżnia silnik, Daniel ma niezłe ramie, a Bernard ma mało elektoroniki i ja z tych trzech to wybrał bym Bernarda potem Daniela, a Adama w ogóle bym nie wybrał... Ale kupił bym Daniela nie sprawnego byle ramie miał nie uszkodzone i Adama. Do Adama przemontował bym ramie z Daniela. Prócz tego w każdym z tych gramofonów trzeba by powymieniać kable bo są w rozsypce, nasmarować wszystko i w Bernardzie wymienił bym pasek bo może nieoczekiwanie pęknąć..
 3. Ja myję roztworem fotonal + izopropanol + woda destylowana, zastępuje wszystkie firmowe płyny wycieram mikrofibrą, a z grubsza to wycieram szczoteczką z carbonowymi włoskami.
 4. Wiem, że napisałeś, że nie chcesz używanego ale polecił bym ci Thorensa TD 165 Special bo to naprawdę świetny sprzęt tylko trzeba po kupnie wszystko nasmarować i kable powymieniać, a co do wkładek to Grado Black.