Skocz do zawartości

maclaren2

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O maclaren2

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny listopada 10
 1. maclaren2

  Poszukuje kondensatorow

  Jak w temacie poszukuje kondensatorów Nippon 22uf/450V KMF 6 szt. Rubycon 220uf/200V 200YXF 2 szt. Elna Silmic 470uF/16V 2 szt. Itelcond 470uF/450V 4 szt. Epcosy 1.5uF/600V 2 szt. Wie ktoś może gdzie mogę je dostać?
 2. maclaren2

  Tanie "śmieciowe" gramofony

  Z tych gramofonów: Adam, Daniel i Bernard to tak: Adama wyróżnia silnik, Daniel ma niezłe ramie, a Bernard ma mało elektoroniki i ja z tych trzech to wybrał bym Bernarda potem Daniela, a Adama w ogóle bym nie wybrał... Ale kupił bym Daniela nie sprawnego byle ramie miał nie uszkodzone i Adama. Do Adama przemontował bym ramie z Daniela. Prócz tego w każdym z tych gramofonów trzeba by powymieniać kable bo są w rozsypce, nasmarować wszystko i w Bernardzie wymienił bym pasek bo może nieoczekiwanie pęknąć..
 3. maclaren2

  Nasze kochane vinyle

  Ja myję roztworem fotonal + izopropanol + woda destylowana, zastępuje wszystkie firmowe płyny wycieram mikrofibrą, a z grubsza to wycieram szczoteczką z carbonowymi włoskami.
 4. maclaren2

  Dobór gramofonu...

  Wiem, że napisałeś, że nie chcesz używanego ale polecił bym ci Thorensa TD 165 Special bo to naprawdę świetny sprzęt tylko trzeba po kupnie wszystko nasmarować i kable powymieniać, a co do wkładek to Grado Black.
×