Skocz do zawartości

Marek Walczewski

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Włocławek

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moim zdaniem układ regulatorów na przednim panelu jest identyczny , nie ma 'loudness' . Pytanie czy warto dopłacać 1200 PLN za MA900 , bo różnica wizualnie/parametry to moc i PHONO też dla wkładek MC. Dodatkowo MA900 jest cięży o 2,5 kg.
 2. Mam AUDIO-TECHNICA AT-LP120X i miałem niższy model , Yamaha R-N500 , zdecydowanie polecam dokupienie przedwzmacniacza gramofonowego. Wbudowany w AT daje radę ale po dokupieniu zewnętrznego uzyskałem znacząca poprawę. Najmizerniejszy efekt miałem w konfiguracji wyłączony przedwzmacniacz w AT i dźwięk do złącza phono amplitunera.
 3. Ale to jest firmware do innego modelu niż Twój.
 4. Cześć, Chciałem się dopytać użytkowników Magnat MR 780, jak sprawuje się wzmacniacz gramofonowy w tym urządzeniu? Zastanawiam się nad zakupem , jest teraz w sprzedaży w dobrej cenie . Pozdrawiam Marek
 5. Chyba ,że warto poczekać bo może pojawią się za relatywnie krótki czas następcy dla A-S501 , A-S701 w końcu od premiery minęło 6 lat. Chyba też około tyle czasu było w przypadku zastąpienia A-S700 --> A-S701 ( to sprawdzenia szacuję ten okres z pamięci )
 6. @lgots : Mam identyczny dylemat jak Ty. Ponieważ resztę sprzętu ( magnetofon , gramofon ) mam też firmy Yamaha raczej chciałbym pozostać w tym kręgu (też wizualnym / estetycznym ) i właściwie zawężam się do wyboru między R-N803D lub A-S701+streamer z przewagą tej ostatniej opcji. Dlatego nie pomogę , ale mam pytanie do Ciebie : faktycznie różnica jest zauważalna między n500 a -n803 ? jak mógłbyś różnicę opisać? PS. Ponieważ słucham też gramofonu muszę stwierdzić ,że w N500 jest bardzo słabej jakości wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy do tego stopnia ,że musiałem dokupić zewnętrzny. Mam nadzieję ,że w 803D jest już lepiej. Pozdrawiam M.
 7. tak z innej beczki przy okazji z ciekawości , jakie kolumny ma kolega podpięte pod RN500?
 8. A to była wersja jeszcze Made In Denmark czy już Made in China?
×
×
 • Utwórz nowe...