Skocz do zawartości

Michał Kwasnik

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Michał Kwasnik

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rzeszów

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szukam sprzętu audio 1. 15000-20000 zł 2. Sprzęt nowy 3. Muzyki słucham każdej choć w większości rock, metal, orkiestra. fortepian A) Lubię dźwięk ciepły. Na weekend miałem w wypożyczeniu KEF Ls50 Wirlless II i ich dźwięk bardzo przypadł do gustu chociaż brakowało w nim przynajmniej według mnie głębi sceny muzycznej i bass dość mocno podbity. Docelowe chcę skompletować system 2 kolumny podłogowe + /wzmacniacz + streamer/ ewentualnie integre B) Do tej pory słuchałem z kolumn Acoustic Energy AE 309 , Fyne audio F303 i 501z wzmacniaczem CXA80 +CXN, Audiovector qr3, qr1 z expossure 2010, Kef Ls50, naim uniti atom z focal chora 826. Wiem że rozbieżność cenowa. To są odsłuchy w ciągu roku. Aktualnie możliwości kwoty do wydania i tolerancji żony wzrosła 4. Pokój w bloku o powierzchni 6x4m. głośniki na ścianie 6m a odbiorca na sofie <4m od nich . Ważne żeby dźwięk był dobrze słyszalny w pomieszczeniu gdzie się go odtwarza niż żeby efekty były słyszalne w innym pokoju . 5. Chcę kupić sprzęt na lata i po za ewentualnym źródłem dźwięku go już nie ruszać. Zakładam że elektronika się tak nie starzeje w audio i w najbliższych 10-15 latach nie będę go chciał wymienić 6. Sprzęt stereo. Zestaw musi mieć możliwość odtwarzania muzyki z serwisów streaming-owych. Na przyszły weekend mam zaplanowany odsłuch spendor a4 , audiovector qr5, Focal Aria 926, klipsch heresy iii. A ze wzmacniaczy to Hegel H190, Expossure 3010, goldenote ds-10,Lyngdorf Tdai-1120 Wstępnie chociaż jeszcze nie słuchałem nakręcony jestem na spendor a4 Proszę o porady na co jeszcze warto zwrócić uwagę.
 2. Witam Wszystkich Kef ls50 wireless ii Ktoś słuchał ? Jakieś opinie ? Wasze zdanie ?
 3. Ogólnie chodzi o opinię na temat tych kolumn. Pytanie do tych co mają lub słuchali. Chcę sparować je ze wzmacniaczem cxa80. Muzyka: z nastawieniem na vokal typu enya.. Fyne audio f303 trafiły w to co chce. Teraz nakręcam się na f501.
 4. Witam. Co sądzicie o głośnikach fyne audio f501?
 5. Docelowo myślę o Cambridge cxa 80. Najbardziej mi przypadł do gustu .
 6. Byłem wczoraj na odsłuchu w salonie audio gdzie testowałem w połączeniu z ca cxa80 i cxn głośniki: Accoustic Energy 309, Dali oberon 5, Fyne audio f303 z czego najbardziej przypadł mi do gustu Fyne audio f 303 chyba ze względu na niezbyt nachalne niskie tony przynajmniej w moim odczuciu . Głośniki te ze względu na bas reflex wymagają oddalenia od ściany dla tego chyba dobrze było by zacząć szukać czegoś z przednim bas reflexem. Mam pokój 3,7 x 6 m z czego w między sofą a stereo było by to 3 ,7. Ściany puste bez ram. Wiem że najlepiej było by zabrać głośniki do mieszkania ale zastanawiam się co by jeszcze wchodziło w grę i czy nie lepiej podstawkowe. Muzyka której słuchałem to Red hot, Enya, Adel, Tori amos, Możdżer, Sia, Mozart rock opera.
 7. Witam. Kompletując swój pierwszy zestaw stereo mając do dyspozycji budżet 5-6 k zł i zamysł w przyszłości doinwestowywania w to dość drogie hobby, to lepiej w pierwszej kolejności spróbować większą cześć tego budżetu przeznaczyć w wzmacniacz czy w głośniki ? Konkretnie myślę o wzmacniaczu cambridge audio cxa 81 którego liczę że dostawa będzie w ciągu miesiąca do salonów audio. Tok mojego myślenia jest taki że jest szansa w tym budżecie kupić co najmniej jedną rzecz która będzie mogła być satysfakcjonująca i niekoniecznie jeśli bym się wkręcił, szybko wymieniona. Chcę uniknąć sytuacji w której kupię odtwarzacz, wzmacniacz i głośniki i każdą z tych rzeczy będę musiał wymieniać wraz z zwiększającymi się możliwościami, mam nadzieję, budżetowymi
 8. W salonie audio zarówno w sali odsłuchowej jak i w części powiedzmy symulującej pokój
 9. Witam. Planuję kupić zestaw stereo do pokoju ok 6 x 4 m. w bloku Rozważam między Cyrus One HD + Audiovector QR1 z czego Cyrus One jeszcze nie słuchałem a głośniki tak w połączeniu z NAD 368 i Audiolab 6000a podobał mi się ich dźwięk. Oraz Audiolab 6000a z ELAC Debut 2.0 B6.2 lub Dali Oberon 3. Na plus melodyjność i ciepły dźwięk w porównaniu z QR1, jednak w moim odczuciu QR1 są bardziej szczegółowe Co byście myśleli o takich połączeniach? i czy nie warto było by pomyśleć jednak o kolumnach podłogowych typu pylon audio sapphire 25 zamiast monitorów . Z góry dziękuję za pomoc
×
×
 • Utwórz nowe...