Skocz do zawartości

Marcin Leśniewski

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Marcin Leśniewski

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Widzę że to kolejna firma nie umie błędu naprawić, bez przerwy wywala mi unable to play, firma znana a do problemu ręce umywa.
 2. Napisałem list miłosny do Audioklanu ciekawe czy odpiszą.
 3. Jak dodać stację radiową internetową która była wcześniej a teraz jej nie ma, Można ją jakoś wyszukać czy jestem uzależniony od dostawcy sprzętu?
 4. Dzięki S4home doszedłem sam przycisk info na panelu.
 5. U mnie nic nie pokazuje, naciskam na daną stacje internetowa owszem gra Ale nic nie pokazuje że to np RMF online.
 6. Jakie ustawienie trzeba zastosować, aby wyświetlały nazwy stacji radiowych online. Wlaczam poszczególne stacje coś tam gra A nie pisze nazwy.
 7. Tak nic nie pomogło, jeszcze będę testował na innym ruterze z antenami zewnętrznymi.
 8. No stało się po aktualizacji, robią coś a źle rozumiem że kasy mi nikt nie odda. Liczyłem że yamaha jest dobra a tu spore rozczarowanie.
 9. Na wifi szkoda gadać tnie,a serwis to porażka. Tylko dziwne że stacje opnen fm i radioparty działają poprawnie tylko te eskowe.
 10. Sprawdziłem kablem sprzęt czasami pokazuje Access Error i to na kablu, np na stacji eska i vox
 11. Witam posiadam sprzęt yamaha htr-4069 gdy słucham stacji internetowych często, zrywa sprzęt sieć lub wystepuje Access Error przy stacjach polskich. Serwis zbywa klientów, a aktualizacja nic niewniosla albo jest gorzej. Co radzicie abym zmienił jakieś ustawienia w sprzęcie bo kasę wydałem i nie jestem zadowolony.
 12. Witam posiadam sprzęt yamaha htr-4069 gdy słucham stacji internetowych często, zrywa sprzęt sieć lub wystepuje Access Error przy stacjach polskich. Serwis zbywa klientów, a aktualizacja nic niewniosla albo jest gorzej. Co radzicie abym zmienił jakieś ustawienia w sprzęcie bo kasę wydałem i nie jestem zadowolony.
 13. Witam posiadam sprzęt yamaha htr-4069 gdy słucham stacji internetowych często, zrywa sprzęt sieć lub wystepuje Access Error przy stacjach polskich. Serwis zbywa klientów, a aktualizacja nic niewniosla albo jest gorzej. Co radzicie abym zmienił jakieś ustawienia w sprzęcie bo kasę wydałem i nie jestem zadowolony.
×
×
 • Utwórz nowe...