Skocz do zawartości

Jurek5551

Uczestnik
 • Zawartość

  69
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Jurek5551

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lubelskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W M3si podłączasz preout lewy i prawy przód pod wejście HT a tym przełącznikiem z tyłu przełączasz na HT i wtedy wzmacniacz pracuje jako końcówka mocy sterowana przedwzmacniaczem z ampli. Inne żródła np. CD podłączasz pod inne wejścia wzmacniacza i po przełączeniu sterujesz głośnością ze wzmacniacza. Trzeba uważać żeby w czasie korzystania z wejścia HT nie podgłośnić na maxa bo po zmianie wejścia będzie głośno.🙂 W czasie korzystania ze wzmacniacza jako końcówki mocy (wejście HT) kręcenie gałką we wzmacniaczu nie zmienia głośności. Mam nadzieję że wyjaśniłem.
 2. Dzieci nie chcą tego co rodzice by dla nich chcieli. Ani tego co jest dobre. Chcą tego co im się podoba i jest modne a jakość dźwięku jest na dalszym miejscu. Na dodatek upodobania często im się zmieniają więc nie warto inwestować w sprzęt. U mnie córka nie chce słyszeć o kupionej miniwieży bo lepszy jest głośniczek BT za 50 zł albo telefon ze słuchawka mi a syn zamówił sobie przypadkowe elementy przez internet i sam zlutował bomboxa i na nim słucha a ma radio z cd. Takie życie...🙂
 3. Ja pitole!!! Jeszcze Wam się nie znudziło?
 4. Nie, to nie to. Muszą schodzić do 20 Hz ale reszta parametrów się zgadza. Szukaj dalej, ale te nic nie warte monitorki to może bym tanio odkupił?🤣
 5. Tak, ale niektórzy jak ja nie mogą zrozumieć dlaczego do udowodnienia swojej tezy spośród wielu parametrów których część jest niemierzalna wybrał jeden i na podstawie tego twierdzi że monitory są be a najlepsze są trójdrożne duże podłogówki koniecznie ze skutecznością ponad 90db.🙂 Temat zaczyna przypominać "kablowy".
 6. No i nie ma konkurencji cenowej jak tylko jeden salon sprzedaje.
 7. Bo tylko TOP HIFI je sprzedają więc są trudniej dostępne.
 8. Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym SACD. To powinien odtwarzać każdy odtwarzacz i dekodować każdy amplituner.
 9. To się nazywa uzależnienie od X 1600. Ale są przebłyski świadomości skoro coś chce zmienić.🙂
 10. Miało być uniwersalne i warte zakupu, uniwersalny dobry model. To podałem. Myślę że jak kupi to będzie zadowolony. Suba i głośniki też mogę wybrać ale nic nie napisał jaki duży ten apartament ani czego w ogóle chce.
 11. Przy Naimie odwrotna sytuacja (podobno). Mało mocy a gra.
 12. Może wystarczą standy wyższe niż te krzesła.
 13. Musical Fidelity M2Si ma wejście aux które przełącznikiem można ustawić na ht, jest ono załączane z pilota. Wtedy na tym wejściu działa jak końcówka mocy. Moim zdaniem lepszy od wymienionych ale droższy. I włącza się [wzmacniacz] przyciskiem, nie z pilota.
×
×
 • Utwórz nowe...