Skocz do zawartości

Jurek5551

Uczestnik
 • Zawartość

  52
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Jurek5551

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lubelskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moim zdaniem żeby nie było "wtopy" tego zestawu trzeba posłuchać co najmniej przez godzinę. Dźwięk bardzo atrakcyjny ale koniecznie trzeba sprawdzić czy nie będzie męczył.
 2. Moim zdaniem to bardzo głupie wydawać te kilka tys bez odsłuchu. Znanych jest wiele przypadków kiedy ludzie po pewnym czasie bardzo żałowali i pisali kolejne posty o ratunek. A ogólnie tego połączenia słuchałem i dla mnie było bardzo dobrze ale nie wiem czy nie będzie męcząco i jak to będzie grało przy niskich poziomach głośności.
 3. Trzeba pójść i posłuchać a nie kupować sugerując się opinią innych. Po co Ci te bardzo dobre kolumny do raczej przeciętnego zestawu? Czy one z yamahą nie będą grały za ostro? Trzeba to obadać na własnych uszach i posłuchać też innych konfiguracji, także droższych.
 4. Słuchałem tych głośników z 803D, rotelem A14, hegel rost i nad 368. Yamahę sobie odpuść, naprawdę można dużo, dużo lepiej.
 5. Nie da się. Będziesz miał pogłos z powodu opóźnienia dźwięku po optyku na amplitunerze. Podłącz i sprawdź.
 6. Da się po optyku ale nie da się tak słuchać bo jest opóźnienie.
 7. Proponowałbym abyś wypożyczył jakieś kolumny i porównał z altusami nawet na tym samym amplitunerze. Bo tu problem jest taki że amplituner AV jest słaby do muzyki ale altusy też są słabe. Mamy dwie słabe rzeczy więc muszą słabo grać.
 8. No, niestety między R-N803D a M2si jest różnica co najmniej klasy. Ale jak się porówna bezpośrednio to już wiadomo... Nawiasem mówiąc mam ten model. Jest tam tylko to co konieczne, jestem bardzo zadowolony ale trochę doskwiera brak możliwości włączania z pilota i brak triggera.
 9. Skoro wszystko już sprawdzone... To trzeba wykluczyć jeszcze wadę lub chorobę słuchu.
 10. A jaką częstotliwość można odtworzyć z winyla? Wiesz to i możesz napisać?
 11. Witam! Chciałbym schować amplituner ale pozostaje kwestia sterowania z pilota. Jak to rozwiązać? Próbowałem z zewnętrznym odbiornikiem na kablu podłączonym jackiem do gniazda z tyłu ale to nie działa, mam niewłaściwy odbiornik czy tak się nie da?
 12. Jurek5551

  Arcam SA10

  Niestety słuchałem go zbyt krótko i dosyć dawno ale mam wrażenie że grał łagodniej niż cxa80, który później odrzuciłem właśnie ze względu na zbyt ostrą górę. Ostatecznie mam m2si choć mało brakowało a byłby atoll.
 13. Jurek5551

  Arcam SA10

  Do ma Silver 200, dlatego że ja mam rx6. Raz słuchałem go z Silver 8.
 14. Jurek5551

  Arcam SA10

  Ja słuchałem sa20. Jakość dźwięku była na podobnym poziomie co cxa80 i atoll in 100 choć oczywiście to nie było takie samo granie. Wziąłbym go pod uwagę gdyby nie mało atrakcyjna wtedy cena.
×
×
 • Utwórz nowe...