Skocz do zawartości

Jurek5551

Uczestnik
 • Zawartość

  58
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Jurek5551

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lubelskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przy Naimie odwrotna sytuacja (podobno). Mało mocy a gra.
 2. Może wystarczą standy wyższe niż te krzesła.
 3. Musical Fidelity M2Si ma wejście aux które przełącznikiem można ustawić na ht, jest ono załączane z pilota. Wtedy na tym wejściu działa jak końcówka mocy. Moim zdaniem lepszy od wymienionych ale droższy. I włącza się [wzmacniacz] przyciskiem, nie z pilota.
 4. Podłącz suba do tych samych zacisków co głośniki.
 5. Liczy się nie tylko wartość bezpiecznika ale też zwłoka w zadziałaniu. Możesz mieć bezpiecznik z krótką zwłoką. Albo na obwodzie pracuje np. pralka.
 6. Moim zdaniem żeby nie było "wtopy" tego zestawu trzeba posłuchać co najmniej przez godzinę. Dźwięk bardzo atrakcyjny ale koniecznie trzeba sprawdzić czy nie będzie męczył.
 7. Moim zdaniem to bardzo głupie wydawać te kilka tys bez odsłuchu. Znanych jest wiele przypadków kiedy ludzie po pewnym czasie bardzo żałowali i pisali kolejne posty o ratunek. A ogólnie tego połączenia słuchałem i dla mnie było bardzo dobrze ale nie wiem czy nie będzie męcząco i jak to będzie grało przy niskich poziomach głośności.
 8. Trzeba pójść i posłuchać a nie kupować sugerując się opinią innych. Po co Ci te bardzo dobre kolumny do raczej przeciętnego zestawu? Czy one z yamahą nie będą grały za ostro? Trzeba to obadać na własnych uszach i posłuchać też innych konfiguracji, także droższych.
 9. Słuchałem tych głośników z 803D, rotelem A14, hegel rost i nad 368. Yamahę sobie odpuść, naprawdę można dużo, dużo lepiej.
 10. Nie da się. Będziesz miał pogłos z powodu opóźnienia dźwięku po optyku na amplitunerze. Podłącz i sprawdź.
 11. Da się po optyku ale nie da się tak słuchać bo jest opóźnienie.
 12. Proponowałbym abyś wypożyczył jakieś kolumny i porównał z altusami nawet na tym samym amplitunerze. Bo tu problem jest taki że amplituner AV jest słaby do muzyki ale altusy też są słabe. Mamy dwie słabe rzeczy więc muszą słabo grać.
 13. No, niestety między R-N803D a M2si jest różnica co najmniej klasy. Ale jak się porówna bezpośrednio to już wiadomo... Nawiasem mówiąc mam ten model. Jest tam tylko to co konieczne, jestem bardzo zadowolony ale trochę doskwiera brak możliwości włączania z pilota i brak triggera.
×
×
 • Utwórz nowe...