Skocz do zawartości

Jacek Grymiński

Uczestnik
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rewal

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Atoll już jest, tak więc zostaje jeszcze wybór Amplitunera. Co wybrać Onkyo TX-RZ740, Onkyo TX-RZ840 Czy Onkyo TX-RZ1100. Ostatnia opcja ma najlepszego Dac'a , przynajmniej tak mi się wydaje. Proszę radę . Zależy mi na chromecast, na moim Tx -8270 to jakaś tragedia, Apka Onkyo znów nie ma możliwości przewijania utworów np w Tidal.
 2. Może odpuścić Node 2i Plus D 3500H i zdecydować się na Onkyo TX-RZ1100 + Atoll jako źródło LG SM 9000PLA głównie YT ? Streamer w Onkyo też powinien dać radę. ?
 3. Faktycznie było gorąco z MA Silver 500? Coś proponujesz ?
 4. Tylne czyli kolumny nr 5 będą w miejscu "zielonych kropek " Jeżeli to ma jakieś znaczenie, będą zdecydowanie dalej.
 5. Budżet do 1000 zł, reszta Monitor Audio Fronty 500 Silver, centralny C150, tył używki dostałem FX RX. Ampli Denon 3500H i jako końcówka atoll IN 200
 6. Panowie nikt nic ? Nie spodziewam się precyzyjnych wyliczeń, a bardziej odpowiedzi typu a) Przy tym ustawieniu Efektu nie będzie daj spokój nie demoluj domu b) jakoś to będzie c) Będzie dobrze, amplituner poradzi sobie . Pozdrawiam.
 7. Panowie , ze względów technicznych jestem zmuszony zamontować głośniki Nr 6, w inny niż zalecanym miejscu, odległość punktu 1 do głośników wyniesie 2,8m h=2,5m. Proszę o opinie czy to będzie działać, czy dać se spokój z pruciem sufitu.
 8. Nie przypuszczałem że może jakaś w ogóle być różnica , nie sadze by moje ucho to wyłapało. Jestem Ciekaw czy wyłapie różnice pomiędzy tidall z Denona 3500H i Bluesound node 2i mam 2 tygodnie na skompletowanie.
 9. Cześć Kajo Na Piłsudskiego w SZcz. masz audiosfera.eu mają na półce nie pamiętam czy 8250 czy 70. Można podjechać odsłuchać samemu sprawdzić działanie aplikacji, Jak będziesz w moich okolicach zapraszam, Akurat posiadam 8270. Cześć !
 10. Nie mam możliwości odsłuchu, mam nadzieję że się zgra z atoll plus MA silver 500. ;/ więcej suwaków by się przydało.
 11. Zgadza się, przeoczyłem wejście optyczne w Bluesound node 2i ! A co do Atoll'a mam tylko wejscia analog. Jest możliwość regulacji tonów ? Jakiś equalizer ?
 12. Bluesound node 2i nie ma wejścia optycznego jak bym chciał coś puścić z tv Yt przykładowo. Z drugiej strony to faktycznie kupa kasy, używkę widziałem za 6000 pewnie jeszcze do utargowania.
×
×
 • Utwórz nowe...