Skocz do zawartości

Kajetan SzczeSzczecin xin

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kajetan SzczeSzczecin xin

  1. Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze sprzętu. Udoło się wynegocjować nowy zestaw za 3150zł: Onkyo 8250 i Pearl 25 do tego jeszcze maskownice i kable. Odsłuch będzie dopiero w domu... mam nadzieję, że bez zwrotów.
  2. Dziękuję za szybką odpowiedź Rozumem, że kolejność wymienionych modeli jest celowa tak? Z opinii znajomych dowiedzialem się, że Yamaha jest najbardziej przyjazna z poziomu obslugi przez aplikację. Kolega ma problem z Pioneerem, twierdzi, że skończyło się wsparcie ze strony Spotify. Mam obawy. Czy to aż taka roznica w stosunku do Yamahy? Onkyo do mnie przemawia jeśli jest porownywalny w obsłudze. Oczywiście zakładałem przy zakupie używanych wersję odsprzedania dalej na olx. Kupując przez internet wyższa cena ale bezproblemowy zwrot. Kolumny na razie pearl 25
  3. Witam serdecznie. Na Wasze forum sprowadza mnie chęć kupienia pierwszego w życiu Stereo marzeń. Własciwie odpowiedniego sprzętu do moich potrzeb i mozliwości. Bez zbednego certolenia podaje fakty: Budżet 2000zł na używany, 3000zł na nowy. Salon z aneksem 20 - 25m2. Kolumny niestety na codzień pod ścianą. Okazjonalnie dam radę je odsunąć na 50cm. Chęć bezproblemowej obsługi muzyki z aplikacji przez wifi. Korzystanie z Tidala. Potrzebne połączenie z telefonem i laptopem. Tv jest na razie staruszek i nie zapowiada się wymiana. Muzyka Rock. Metal, Blues, Pop. Zazwyczaj cicho. Okazjonalnie ogień. Jako hi fi laik spróbuję określić potrzeby w kwestii brzmienia. Lubię jak jest ciepło miękko. Głęboki ale precyzyjny bas jak trzeba to z uderzeniem ale bez przesady. Chciałbym mieć szansę poczuć to coś z koncertów. Oczywiście po wielu godzinach spędzonych na czytaniu Internetu mój plan to : Yamaha RN402d i Pylon Audio Pearl 25 Budżet jest minimalny, ale chciałbym za te pieniądze kupić sprzęt, który da mi na codzień najwięcej przyjemności. Realnie patrząc wydaje mi się, że ten zestaw kupię tylko używany do 2100zl natomiast nowy przekracza mój budżet. Nie mam czasu na przesluchiwanie w salonach i zamierzam to zrobić we własnym domu po zakupie. Będzie dobrze to sprzęt zostaje. Brak zadowolenia zwrot lub na olx. Pytanie 1: czy jest coś innego ciekawszego w takich kwotach? 2000 - 3000 Pytanie 2: czy ten mój zestaw będzie grał ciepło miękko i nadal wyraźnie? Nie ukrywam, zbliżający się "czarny piątek" zmotywował mnie do określenia się czego szukam, żeby wiedzieć na co polować. Wiem jak to jest czytać kolejny banalny post, który powiela się na forach dziesiątki razy ale jak ktoś nie ma pojęcia w temacie i chodzi o wydawanie pieniędzy to pomoc wyjadaczy jest bardzo cenna. Dzięki za wyrozumiałość i podpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...