Skocz do zawartości

Valvir

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Valvir

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie miał 🙂, właśnie dlatego sceptycznie podszedłem do tej opinii. I jeszcze jedno pytanie, czy dobrze rozumiem że jeśli kolumny będą blisko ściany to lepiej żeby miały bas reflex z przodu?
 2. Dzięki 🙂 Cena wygląda bardzo atrakcyjnie, wczoraj słuchałem Tagi 606 i Polk T531, jak na moje ucho brzmiały ok, niestety jednak nie mam możliwości posłuchać Quadrali, czy będą brzmiały na podobnym poziomie? Sprzedawca w moim mieście mówił że są gorsze i mają trzeszczące basy, ale my do końca mu wierzę....
 3. Quadrale mogę kupić lokalnie używane za około 1000 PLN, czy wszystkie trzy wymienione powyżej są mniej więcej na tym samym poziomie?
 4. No cóż, w takim razie jakie kolumny, a najlepiej zestaw 5.0, ewentualnie warto kupić w cenie ok 1500 PLN do Onkyo 686? Czy np Taga Harmony watę są uwagi?
 5. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, budżet na kolumny określiłem życzeniowo, zanim sprawdziłem jakie są ich realne ceny, nie jestem bardzo wymagający, ale z tego co widzę poniżej 1500 PLN chyba nie uda się zejść?
 6. Dzięki, tak jak wspomniałem chodzi o wybór najlepszego w tej cenie amplitunera który sprawdzi się jako wsparcie domowego centrum rozrywki więc najważniejsza jest jego funkcjonalność, co nie znaczy że inne cechy są nieważne, i oczywiście chodzi o Wasze zdanie bo sam jeszcze za mało wiem o tym sprzęcie żeby wyrobić sobie własne.🙂
 7. Prawdę mówiąc tematu kolumn jeszcze nie zgłębiałem więc jeśli będzie to uzasadnione to mogę przeznaczyć na nie nieco więcej, to drugie wyjście HDMI na pewno by się przydało ale nie jest niezbędne, wolałbym już nie podnosić budżetu na sam amplituner, wydaje mi się że jak no moje niezbyt wyczulone uszy założony przedział cenowy będzie ok, tylko no właśnie czy Onkyo 686 to najlepsze co można mieć w tej kwocie czy może jednak coś innego? I jaką kwotę powinienem przeznaczyć na kolumny żeby osiągały jakieś minimum przyzwoitości?
 8. Witam wszystkich, Od kilku dni przekopuję Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie jaki amplituner kupić i zdążyłem już dojść do wniosku że pierwotnie planowany zakup używki za ok. 500 PLN niestety nie jest najlepszy. Ostatecznie chciałbym się zmieścić w kwocie do 1800 PLN. Amplituner będzie stał w salonie około 50m2 i będzie odpowiadał głównie za nagłośnienie kina domowego - TV i projektor, do tego PS 4 i oczywiście okazjonalnie do słuchania muzyki. Zależy mi na obrazie 4K, obsłudze serwisów streemingowych w tym również przez BT, miłym dodatkiem była by możliwość drugiej strefy i dwa wyjścia HDMI. Plan jest taki że na początek kupię dwie kolumny do max 500 PLN i z czasem rozbuduję zestaw o kolejne głośniki. Do tej pory wpadły mi w oko te poniżej, ale nie mogę się zdecydować co będzie lepsze, a może jeszcze coś innego? I ewentualnie jaką parę kolumn polecacie do ok 500 PLN Yamaha RH-V485 Onkyo TX-NR686 Denon AVR-X2400/2500H Denon AVR-X1500H Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc mądrzejszych ode mnie w tym temacie.
×
×
 • Utwórz nowe...