Skocz do zawartości

ShareAze

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Jarosław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. ShareAze

  Laik pyta.

  A coś z serii Yamaha PianoCraft możesz polecić?:)
 2. ShareAze

  Laik pyta.

  Nie mówię, że nie. Po prostu może jeszcze jakieś propozycje się pojawią:)
 3. ShareAze

  Laik pyta.

  Po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, zę SMSL Q5pro to dobry pomysł. Lecz jeżeli chodzi o jego walory estetyczne nie za bardzo mi się podoba. Żebyśmy mieli jawność wiem, że budżet jest ograniczony. Ale czy w tej kasie nie znajdę czegoś fajnego i estetycznego z mini wież lub osobno kolumn i wzmacniacza?
 4. ShareAze

  Laik pyta.

  Super pomysł i propozycja. Ale stale muszę mieć na względzie ograniczenie finansowe. Ale jeżeli są głosy że, to się lepiej sprawdzi niż mini wieża może warto poszukać bazy z wejśćiem na CD plus głośniki. Co do pomysłu z stanem pod kolumny myślę, że też jest do zrobienia:)
 5. ShareAze

  Laik pyta.

  Jeżeli chodzi i sprzęt tego typu posiadam tylko telewizor.
 6. ShareAze

  Laik pyta.

  Nie wątpliwe zrobię:) Zapomniałem wspomnieć o fakcie, że zależy mi na odsłuchu CD. Nie jest to konieczne ale bardzo chciałbym. A jakie głośniki polecacie do tego zestawu?
 7. ShareAze

  Laik pyta.

  Mam wifi. Zmierzyłem pokój. Powierzchnia pokoju to 18m2 z 90-cio cm wejściem do kuchni o podobnych wymiarach co salon.
 8. ShareAze

  Laik pyta.

  Witam! Zrobiłem zdjęcie podglądowe. Mebla na którym ma stanąć sprzęt. Przepraszam za bałagan W pierwszej chwili chciałem wszystko ustawić na tej półce przy ziemi. Ale doszedłem do wniosku, że chyba będzie lepiej ustawić na blacie i rozstawić kolumny. Jak myślicie? Ps. Chcę się zamknąć w 2000 PLN.
 9. ShareAze

  Laik pyta.

  Dokładnie tak proszę Pana.
 10. ShareAze

  Laik pyta.

  Właśnie szukam czegoś w tym stylu! Jaki model polecasz? Bardzo dziękuję za odpowiedź!
 11. He,cześć i czołem. Na wstępie przepraszam za wtórne pytanie. Wiem jak to jest,kiedy czujesz, że Twoja grupa i forum jest zaśmiecane. Z muzyką wychowywałem się od dziecka. Dopiero chwile temu poczułem, że chciałbym coś więcej. W chwili obecnej słucham muzyki na laptopie lub telefonie. Kilka dni temu wybrałem się do pobliskich sklepów z elektroniką. Ale zbyt ciekawych rzeczy nie znalazł lub nie potrafię ich szukać. Nie wiem na co zwracać uwagę w wyszczególnionych parametrach. Szukam wieży, Małej kompaktowej. Nie mam możliwości aby rozstawiać głośników po salonie. W trakcie remontu nie wiedziałem, że będę chciał mieć sprzed stereo. Z tego też powodu nie mam możliwości zamaskowania okablowania. Szukam sprzętu głównie do słuchania muzyki typu: Iron Maiden, Kat, Slayer itd. Budżet który mogę przeznaczyć na te strefę to 2000 PLN. Bardzo proszę o wszelkie wskazówki! Pozdrawiam ShareAze
×
×
 • Utwórz nowe...