Skocz do zawartości

Jarosław Słowik

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na 2 kolumny podstawkowe. Urządzenie ma być typu slim, all-in-one. Ma się uruchamiać z tv. Zależy mi na muzyce, główne źródło to youtube, ale też tuner fm i tidal. Pokój 17 metrów, 5 x 3,5. Jeszcze w grę wchodzi marantz 1509/1609, nic innego nie znalazłem.... W kinie domowym, bo wzmacniacze itp. odpadają gdyż nie mają hdmi lub ewentualnie optyka pod tv żeby dało się sterować głośnością z tv. Nie wiem czego się spodziewać po takim systemie podpiętym pod tv gdzie źródłem jest głównie youtube, jak to się ma do soundbara. Odsłuchiwałem tylko sounbary, aktualnie mam też podpięty soundbar sony xt-ht1 pod tv..
 2. Witam, czym różnią się te dwa modele w praktyce? Pioneer vsx-s520 i Pioneer SX-S30DAB. Jakie kolumny podstawkowe zagrają z nimi dobrze w budżecie do 1500 zł? Zródło telewizor, czasem tidal i rado internetowe. Gatunek raczej pop. Zależy mi na muzyce a nie na filmie.
 3. soundbary i wieża panasonic uruchami tv przez optyk... mniejsza z tym. Pionner s30dab mi pasuje bo jest slim 1600 w promocji aktualnie, jak on się ma do onkyo 8270 jeżeli chodzi o jakość dźwięku? Jakie monitory do niego? Za 2300 jest z fabrycznymi kolumnami.
 4. Myślę nad onkyo 8220, ma optyka pod tv więc chyba się powinien włączać i dać sterować z pilota od tv? Czy będzie jakaś różnica w dźwięku z tv? Zastanawiam się teraz nad kolumnami, Dali Zensor 1 czy 3? Lub coś innego.
 5. Witam, szukam sprzętu do słuchania muzyki, główne źródło youtube z tv i czasem tidal, radio internetowe np. tune in też by się przydało. Pokój 17m, 5m szer. x 3,5m. Sprzęt musi się załączać razem z telewizorem i w tym jest problem... Najlepszy byłby soundbar, ale mi nie zależy na filmach tylko muzyce. Zależy mi na łagodnym naturalnym brzmieniu i jako takiej przestrzenności dźwięku. Także w grę wchodzi amplituner + kolumny podstawkowe, miniwieża hi-fi: np, panasonic pmx92 , soundbar?
×
×
 • Utwórz nowe...