Skocz do zawartości

Nowy1

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Osowiec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Skończyła się wojna o kable zaczynają się kłótnie personalne. Może dajcie spokój. Nic to nie wniesie dobrego i nic nie rozstrzygnie. I nie ma co skarżyć i wyciągać kto co powiedział. Kto pierwszy naskarży ten gapa.
 2. Słowo "kabloidiotoodporny" jak również zdanie o strzyżeniu baranów w tym kontekście sugeruje, że ci co kupują drogie kable są idiotami i dają się strzyc jak barany. Ja to tak odebrałem. Dodam, że nie biorę ich do siebie bo nie jestem kabloentuzjastą, ale razi mnie obrażanie innych.
 3. A wystarczyło napisać bez docinek: "Ja tam uwielbiam czytać takie wątki, gdzie mogę się pośmiać. Lepsze to niż kawały o policjantach, blondynkach itp. . Tylko nie ustawajcie Szanowni Forumowicze. Moje doświadczenie z kablami to takie, że miałem jednocześnie wypożyczone 3 kable. Tellurium Q Black II, Tellurium Ultra Blue i Chord Clearway. Żadnej różnicy nie słyszałem. Powody mogą być dwojakie. Albo jestem głuchy jak przysłowiowy pień, co oczywiście nie można wykluczyć, lub mój poprzedni zestaw /Nad C368 i B&W706S2/ był kabloodporny. Aktualny Naim Uniti Atom, głośniki te same, może by pokazał różnice. Niestety nie mogę już tego sprawdzić. Aby nie mieć w przyszłości rozterek kablowych, wybrałem te najdroższe."
 4. W konkurencji czy kable "grają" czy "nie grają" proponuję remis a przy doradzaniu komuś co kupić powinno się zaznaczać MOIM ZDANIEM (warto/nie warto) i nikt nie powinien mieć pretensji. Żadna ze stron nie przekona drugiej.
 5. Daj znać czy zadziała. Mój Roksan Blak też brumi i też się zastanawiałem nad blokerem, Ale najpierw jak koledzy radzili wybiorę się do sąsiada sprawdzić czy to wina instalacji.
 6. Czasem to działa. Nasza podświadomość jest niezbadana. Tym bardziej jak się wyda parę tysi to aż nie wypada nie usłyszeć różnicy .
 7. Porównywanie wzmacniaczy droższych i tańszych ze sobą jak najbardziej ma sens. Branża, w większości przypadków, poleci sprzęt w kwocie zakładanego budżetu lub delikatnie go przekraczając, mimo że na sprzęcie np. połowę tańszym, różnica w brzmieniu dla klienta będzie niezauważalna lub niewarta tej ceny.
 8. Dziękuję za odpowiedź. A czy miał ktoś do czynienia ze wzmacniaczem Roksan Blak? Jak się ma jego brzmienie do np. K3 oraz Caspian M2? Nie znalazłem na forum żadnych wzmianek o nim. Pozdrawiam.
 9. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zaintrygowało mnie ostatnie zdanie. Jakieś pomysły na wzmacniacz do ok 7000 zł?? Ewentualnie komplet wzmacniacz plus kolumny za 10000 - 12000 zł ?? Pozdrawiam.
 10. Witam serdecznie, bardzo proszę o poradę bardziej doświadczonych forumowiczów. Co lepiej się sprawdzi do wzmacniacza CA CXA80, czy Tannoy xt8f czy Monitor Audio Gold 200 poprzedniej generacji. Obecnie ceny tych zestawów są w zbliżonej cenie. Niestety nie mam możliwości odsłuchu. Salon ok 30 m. Z góry dziękuję.
×
×
 • Utwórz nowe...