Skocz do zawartości

Artur Nowicki

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Artur Nowicki

 1. Zestaw to amplituner Marantz Nr 1504 do tego głośniki przednie Indiana Line Note 550. Za głośnik środkowy i tylne robią głośniki przednie i środkowy od 26 letniej już miniwiezy Sony (z Dolby prologic) ale dają radę, problem brak basu, nieraz może i przy muzyce mogłoby go być więcej ale głównie chodzi o kino domowe. Pokój 14m2. Słucham wszystkiego z lat 70-90 łącznie z muzyką poważna (współczesnej muzyki rzadko). Jaki subwoofer polecacie i ewentualnie jakie głośniki środkowe i tylne, zostać przy Indiana Line i tej firmy kupić czy inne. Myślałem też o subwoferze magnat Sub 302a (tylko czytałem sporo opinii są awaryjne albo Jamo Sub 210.) Za subwoofer myślałem dać max 700 zł.
 2. Fakt przy filmach brakuje tego dolu, jak to mówią pier..olniecia nieraz. Muszę od kumpla pożyczyć suba yamachy ma yamahe yst sw030 cenowo trochę tańsza chyba jakieś 100 zł. Jak na nich będzie różnica to i na Magnacie tym bardziej powinna.
 3. Wyłączyć ręcznie to już nie jest problem, to to samo jakby człowiek światła w domu nie wyłączal idąc do pracy trzeba pamiętać a nie być leniwy i tyle :). Ważne że jest taka możliwość. Tak się tylko zastanawiam tylko czy przy moim zestawie odczuje zmiany bo najgorszych kolumn nie mam. Zestaw amplituner marantz nr 1504 i kolumny i Indiana Line Note 550.. Ktoś z fachowców się wypowie. Pokój 14m2. Muzyka odsluchiwana elektroniczna, rock, metal, depeche mode. No i wiadomo do kina domowego filmy akcji itd
 4. W zasadzie już nieaktualne bo doczytałem gdzieś indziej że wystarczy z auto przełączyć włącznik na on i nie ma problemu jedynie trzeba ręcznie samemu wyłączyć.
 5. Możecie się odnieść do tej opinii. O tym problemie już wcześniej słyszałem. Rozwiązał to jakoś po kilku latach?
×
×
 • Utwórz nowe...