Skocz do zawartości

Neo.

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Neo.

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Świętokrzyskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Niestety nie udzielam tego typu (konkretnych) porad z różnych powodów. Czasami coś piszę, ale rzadko. Na pewno Koledzy Ci pomogą dobrać odpowiedni.
 2. Porozmawiaj z jakimś elektronikiem, choćby w serwisie RTV. Powiedz w czym rzecz. Może usunąć, czy raczej ominąć wyłącznik w tym urządzeniu i podłączyć zasilanie bezpośrednio. Albo też zamieni wyłącznik na innego typu, mechaniczny. Ty będziesz decydował w jakim położeniu (włącz/wyłącz) go zostawisz. Chyba, że sam potrafisz to zrobić?
 3. Niekoniecznie. Jest wiele świetnych i mocnych wzmacniaczy zintegrowanych. Wiele z nich zagra lepiej niż przypadkowo złożony duet pre/power. Do tego do ceny zestawu dzielonego musisz doliczyć dobre interkonekty. A takie są najczęściej nietanie. W przypadku zestawu dzielonego ryzykujesz też niedopasowanie do siebie przedwzmacniacza i końcówki. Sprawa się komplikuje. Chyba, że kupisz fabrycznie dobrany komplet. Albo jakieś polecane przez forumowiczów zestawienie.
 4. Tu trzeba czegoś równie dobrego co wydajnego prądowo, bo to nie są kolego kolumny Tannoy m2. Tu by trzeba wzmacniacza w cenie nie mniejszej niż te monitory.
 5. Cześć. Ten przycisk po prostu zmniejsza głośność i nic więcej. Trochę podobny do funkcji mute w innych wzmacniaczach. Z tym, że mute na ogół całkowicie wycisza sygnał a atteunator go tylko w znacznym stopniu zminiejsza, wycisza.
×
×
 • Utwórz nowe...