Skocz do zawartości

Dexor

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Dexor

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Śląsk
 1. 8 lutego, ale na horyzoncie (kwiecień) zaczyna się pojawiać też podobna impreza, więc bym użył tego sprzętu przy okazji. Szkoda mi dać te 600 zł na Dj na każdą z imprez, bo jednak za tyle to można coś kupić i jeszcze, że wymienię swój domowy sprzęt, to się przyda na inne okazje. I jeszcze kwestia tego nagłośnienia u mnie w okolicy (Myszków nie ma takich wypożyczalni a jechać do Katowic po sprzęt to samo paliwo... A mój pokój to tak z 25m2 Ale nie będzie to huczna impreza, bardziej taka tzw. alkoholowa biesiada więc muzyka to tylko taki podkład. Mam jeszcze dość czasu więc jakieś kolumny choćby te malony estradowe z jakimś wzmacniaczem tylko właśnie kwestia kompatybilności i dobrania tego sprzętu.
 2. Źródłem prawdopodobnie będzie telefon połączony na mini jacku i Spotify. Co do kolumn to się zorientuję, bo mam je w piwnicy. Jeśli chodzi o zakup to oczywiście najpierw odsłuch. Ale tak myślę, że ten sprzęt użyję na tę imprezę, a potem wymienię na ten, co mam w domu (SILVERCREST SP2124 z Lidla). I przy wyborze sprzętu jak dowiedzieć się, czy sprzęt jest jasny, czy ciemny? Sala ta ma ok 60 m2. Zaraz idę zrobić zdj kolumn.
 3. Witam, Mam w planach organizację małej imprezy na 30 osób. Potrzebuję sprzętu grającego, który będzie przygrywał w tle i podczas tańca będzie słyszalny. Mam bardzo ograniczony budżet do 600 zł więc przede wszystkim koncentruję się na przedmiotach używanych. Na stanie mam wiekowe ciężkie kolumny 4Ohm nieznanej marki, rozważam zakup takiego sprzętu: -Zestaw Grundig Fine Arts R14DPL i CF11 (220 zł) -Wzmacniacz Grundig V7200 i Tuner T7200 (250 zł) -Amplituner Sony STR-GX215 (165 zł) -Wzmacniacz Pioneer A302R (140 zł) Oraz w razie gdyby moje kolumny były zepsute to Kolumny 2x Onkyo SC-570 (350 zł) lub 2x MALONE PA-220-P (180 zł) Który z tych sprzętów może spełnić moje wymagania?
×
×
 • Utwórz nowe...