Skocz do zawartości

Damian Zdeb

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Damian Zdeb

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Sosnowiec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dokładnie, największą pracę robi przy filmach. Jednak do muzyki np. rap/elektroniczna też lepiej brzmi całość. Niestety znacząco trzeba go wtedy tłumić. Kolega wyżej zaproponował ciekawe rozwiązanie, bez konieczności zamiany wzmacniacza.
 2. Sub, jak i kolumny do tego wzmacniacza jak najbardziej mi odpowiadają obecnie, jeśli chodzi o jakość grania. Kolumny mają fajny bass przy muzyce, dlatego zestaw kolumna-sub nie będzie zmieniony. Teraz mały patent stosuję, że ustawiłem na wzmacniaczu stała głośność do której wyregulowalem suba. A głośność zmieniam na laptopie/itp. Jednak to ratowanie sytuacji tylko.. Problem że wzmacniacz kupowałem, kiedy subwoofera nie było w planach. Jednak przy filmach brakowało go i powstał problem podłączenia i regulacji.
 3. Biorę tą opcję pod uwagę żeby sprzedać Yamahe, pare groszy jest warta i kupić wzmacniacz z wyjściem na suba. Pytanie tylko co wybrać..
 4. Witam. Pytanie jest do Was. Mam kolumny Polk Audio T50 plus subwoofer tak samo Polk Audio HTS 12. Do tego zestawu używam wzmacniacz Yamaha ax-530. Problem jest nie tyle z kolumnami co z podłączeniem sub'a. Póki co podłączony jest pod wyjście słuchawkowe, ponieważ wzmacniacz puszcza sygnał na kolumny i wyjście słuchawkowe. Ciężko regulować sub, od czasu do czasu wali tak że nie pasuje to zupełnie do muzyki, przy filmie aż tak to sie nie rzuca w oczy. Polecacie inne podłączenie, czy szukać wzmacniacz z wyjściem na subwoofer ? Jeśli tak to jaki w granicach 500-1000 zl. (używany może być) ?
×
×
 • Utwórz nowe...