Skocz do zawartości

Deter

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Deter

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Świerzawa
 1. Przecież pisałem :) Wzmacniacz Sony TA-FE530R oraz głośniki Mordaunt Short Avant 902i - jaki to sprzęt? Beznadziejny, słaby? Ile musiałbym wydać i na co, żeby poczuć odczuwalną różnicę - 200 zł, 1000 zł, 2000 zł? O to mi chodzi.
 2. Nie rozumiem odpowiedzi. Pisałem, że odtwarzam dźwięk przez telewizor podłączony do stereo. Napisałem jaki mam wzmacniacz i jakie głośniki. Proszę o ich ocenę i podpowiedź dotyczącą relacji cena/jakość przy ewentualnej zmianie sprzętu. Daca mam najzwyklejszego.
 3. Mam podpięty pod TV stary wzmacniacz Sony TA-FE530R oraz głośniki Mordaunt Short Avant 902i. Źródło dźwięku to telewizor, czyli albo filmy albo muzyka z YouTube`a. Wiem, że mam sprzęt bardzo niskiej klasy, ale to lepsze niż sam TV. Ile musiałbym wydać (i na co) żeby realnie poprawić jakość dźwięku? Mam na myśli niski budżet, więc zasadne jest pytanie również o sens zakupu. Jeśli miałbym wydać np. 500-1000 zł i mieć trochę lepszą jakość, to lepiej pozostać przy tym co jest. Co z soundbarem? Zdążyłem się zorientować, że jest bardzo odradzany. Mam pewien problem. Kiedy tylko włączam Netflixa (TV to TCL seria 70) dźwięk przestaje być emitowany. Dopiero ponowne włączenie TV uaktywnia go ponownie. Czy to problem Netflixa?
 4. Cześć. Mam podpięty pod TV stary wzmacniacz Sony TA-FE530R oraz głośniki Mordaunt Short Avant 902i. Źródło dźwięku to telewizor, czyli albo filmy albo muzyka z YouTube`a. Wiem, że mam sprzęt bardzo niskiej klasy, ale to lepsze niż sam TV. Ile musiałbym wydać (i na co) żeby realnie poprawić jakość dźwięku? Mam na myśli niski budżet, więc zasadne jest pytanie również o sens zakupu. Jeśli miałbym wydać np. 500-1000 zł i mieć trochę lepszą jakość, to lepiej pozostać przy tym co jest.
×
×
 • Utwórz nowe...