Skocz do zawartości

izapat

Uczestnik
 • Zawartość

  73
 • Dołączył

 • Ostatnio

O izapat

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  slupsk

Ostatnio na profilu byli

67 wyświetleń profilu
 1. izapat

  KEF R3 - test

  Uważam,że np. kef r300 i kef r3 mają ten sam głośnik,tylko inaczej strojony.Co do q750 ,to nie słuchałem,ale wygląda podobnie do ls50.
 2. izapat

  KEF R3 - test

  Sprawdziłem,góra jest górą , dół jest dołem🙂Tak jak powinno być.
 3. izapat

  KEF R3 - test

  U mnie przez tellurium musical stracił lepkość na górze,co dla mnie jest na plus.Czasem przytnie nie przyjemnie,szczególnie przy złych realizacjach,ale jak wiadomo mało jest dobrze nagranych płyt.
 4. izapat

  KEF R3 - test

  Zgadza się ,to znaczy ,że nie ogranicza sygnału,tylko płytotekę czyści😀Producent podaje 50 godzin wygrzewania,czy to coś da? nie wiem.Moim zdaniem ,wireworld jest między van den hulem a tellurium.Van den hul jest cieplejszy,czyli mocno ogranicza dżwięk ,tłumiąc go po prostu ,z kolei tellurium jest bardzo transparentny a wireworld ląduje między nimi.To tak w skrócie.
 5. izapat

  KEF R3 - test

  Na to wygląda.Jest jeszcze zielony,który pewnie idzie od średnio tonowego.Dolna płytka to niskotonowy. Może łatwiej by było odkręcić zwory i najpierw włożyć kabel do górnych zacisków a póżniej do dolnych.Wszystko było by jasne.
 6. izapat

  KEF R3 - test

  W takim razie,to nie dla Ciebie te kable,one pokażą wszysto ,każdy szczegół a i brudy też.Ja jeszcze się z nimi pomęcze,ale chyba wrócę do wireworld solstice 7,bardziej wybaczające kable. Co do gniazd,dzisiaj sprawdzę
 7. izapat

  KEF R3 - test

  Z tego schematu wynika,że te drugie gniazda są nie potrzebne i nici z bi wiringu,gdyż jest jedno wejście. Chyba,że dzielone jest na wysokotonowy i średnio-niskotonowy
 8. izapat

  KEF R3 - test

  Na średnio-wysoko tonowe i niskotonowe. Jak już wcześniej pisałem ,kiedyś porównywałem van den hula z wireworldem i były minimalne różnice,w zwykłym odsłuchu nie do odróżnienia.Jednak tellurium Q ultra blue Zmieniły całkowicie brzmienie,nie do końca na plus,chyba ,że w mocno ciemnym systemie.U mnie jak by ktoś ściągnął koc z głośników.Bas za to stał się lżejszy.Pierwsze wrażenie nie należało do przyjemnych.
 9. izapat

  KEF R3 - test

  Nawet KRAFT ,założyciel tematu,dał się wciągnąć w te historie i teorie.😀Które są na pewno ważne.
 10. izapat

  KEF R3 - test

  Czemu nie,chętnie skorzystam.
 11. izapat

  KEF R3 - test

  Tylko z ciekawości zerknąłem na te kable,a i tak nie znalazłem gdzie można je ewentualnie kupić,czy przetestować.Na razie jako interkonektu używam van den hula.
 12. izapat

  KEF R3 - test

  Fakt.Cena za te kabelki kosmiczna.
 13. izapat

  KEF R3 - test

  W r300 ta wyższa średnica odrobinę mi przeszkadzała,teraz jest lepiej ,bardziej dostojnie😇 Przy pierwszym kontakcie z r300 czy r3 nie można się zrażać,bo muszą trochę pograć. kef r300 w pierwszym dniu odsłuchu,dosłownie mnie zaatakowały,AC/DC jeszcze nigdy tak nie brzmiało,w r3 już nie było tego "WOW",ale jak już napisałem r3 są bardziej zrównoważone.
 14. izapat

  KEF R3 - test

  R300 miałem,sprzedałem tylko dlatego,że były czarne i się kurzyły.Lubie fornir orzechowy i dlatego nowe kefy mi się spodobały.Co do dżwięku,to jest różnica,bas jest dalej mocny,ale pełniejszy,mniej napięty,bardziej wyrównany,reszta pasma jest nie co delikatniejsza.kef r3oo jak i obecne r3 grały z naimem xs2. teraz r3 grają z musicalem m6si na przemian z naimem.
×
×
 • Utwórz nowe...