Skocz do zawartości

marcellos

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O marcellos

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam ST-63 (2 szt. w różnych zestawach). Jeden z nich ma stale włączony timer (mam go od niedawna). Po każdym włączeniu tunera zmienia się tylko na kolejną cyfra obok (w przedziale 1-3). Drugi tuner funkcję ma wygaszoną. Przyznam, że trochę mnie to irytuje, bo nie mam zupełnie koncepcji jak to wyłączyć? Ktoś coś...?
 2. Właśnie o Lektorach słyszałem, że dają mocny dół i na dłuższą metę mogą stać się męczące (nie każdy lubi). Nie chciałem jednak o tym pisać na starcie, aby nie sugerować.
 3. Na wstępie zaznaczę, że nie jestem purystą w zakresie hi-fi. Wymagania umiarkowane. Sprzęt podstawowy. Słucham głównie klasyki rocka, trochę popu. Zestawik: Marantz PM-68 Marantz CD-67 Marantz ST- 63 Marantz TT-5005 (rzadko używany) Deck Denona (z drugiego kompletu, odkurzany rzadko) Do tej pory jechałem tymczasowo na marketówkach Jamo, które miałem z innego kompletu (miało być na chwilkę, a wyszło jak wyszło). Pomieszczenie ok. 30m2 (choć wędruje między pomieszczeniami, i może być i 20m2) Szukam kolumn - czegoś w okolicach 2 kpln. Przypadkiem otarłem się o używane Dali Lektor 6. Nie mam niestety możliwości odsłuchu, więc: 1. albo biorę w ciemno 2. albo oprę się na Waszych doświadczeniach dla tej konfiguracji (lub zbliżonej) 3. Jeśli nie te Dali to co? A poza tym przydałby mi się pilot do PM-68 (gdyby ktoś coś....)
×
×
 • Utwórz nowe...