Skocz do zawartości

Wiesław Majda

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wiesław Majda

 1. Ech i zonk. Wersja angielska - upidżolona kartka ze schematem pilota.
 2. Przepraszam, czy sprzęt nie powinien posiadać instrukcji po polsku?
 3. Wierz mi, że filmy lepiej na 5.1 idą
 4. Już takie czary robiłem. Mechaniczna przesuwka łącząca raz jedne a raz drugie przewody, ale takiej wajchy nie chcę. W takim razie wyjmę z szafki sprzęcicho na wierzch i będę przepinał na amplitunerach. Tylko jak przyzwyczaić żonę do tego, że wszystko będzie na wierzchu W zasadzie filmy rzadko oglądam.
 5. Tak na marginesie, to ta yamaszka w ustawieniu stereo, z wyłączonym centralnym, nieźle sobie radzi z ikonami. To pozostaje mi przepinanie przewodów do kolumn?
 6. Ten amplituner to yamaha rx-v530rds. A chodzi mi o to, żeby nie kombinować z kolumnami. Mają być w razie potrzeby frontami dla kina domowego i w stereo z magnata. Czyli wyjścia na kolumny ze wzmacniacza, a nie zdublowane kable z kina i wzmacniacza przełączane jakimś przełącznikiem bądź wpinane na przemian. Czy dvd może być jednocze#nie połączone z amplitunerem KD i wzmacniaczem?
 7. Ech, nie bardzo kumam te wszystkie opisy. Chciałbym spytać, czy jest w mr 780 możliwość podłączenia audio z amplitunera jakoś z ominięciem przedwzmacniacza? Chodzi mi o poodpięcie wyjścia z amplitunera i regulacją głośności za jego pomocą a nie ze wzmacniacza--to tylko przy oglądaniu dvd?
 8. Dali ikon 6 MK2. W ciemno z opinii innych. Do tej pory grały z amplitunerem i nie było źle. Jednak trzeba coś nowego sobie sprawić.
 9. Witam ponownie. Właśnie dzisiaj odebrałem Magnacika. Mam prośbę aby ktoś doradził mi jak sensownie połączyć wszystkie klocki, tak żeby nie narobić sobie dziadostwa. W zestawie: dvd, źródło odsłuchu płyt i oglądania filmów, Amplituner kina domowego, Magnat mr 780. Pasowało by żeby frontowe kolumn były wspólne dla KD i stereo. Nabyłem też musiccasta, ale tym na razie nie zawracam głowy.
 10. Dziękuję za szybką odpowiedź. Do zobaczenia przy odbiorze.
 11. Były SMS - y. Rozmawialiśmy przez telefon. Miał Pan przedstawić ofertę667960428
 12. Witam serdecznie Forumowiczów. Przeczytałem cały temat i też chcę tego Magnacika. Jednak 4home jakoś nie może przesłać mi oferty. Postanowiłem więc przypomnieć się na Waszym forum
×
×
 • Utwórz nowe...