Skocz do zawartości

Kite2

Uczestnik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gliwice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wygląd też ważny jest , jak zamożny Klient ma wypasiony dom i grubą furę to nie postawi w salonie 25 letniego zestawu Nakamichi bo za tani , ale też archaicznie wygląda (choć zarąbiasty) . Przeważnie nie zna się na sprzęcie ,ale chce mieć w salonie dźwięk z auta(dużo schodzącego elektronicznego basu) i na bogato , można się pochwalić zakupem na FB , dobrze wygląda :-)))). Z Nad`ami nie mam doświadczenia , ale znalazłem w internecie , podobnie wygląda i podobna cena do Accu… , przy okazji posłucham p.s. nie mam nic przeciwko Klientom , którzy w salonach Hi-Fi zostawiają sporo kasy , dzięki nim w znacznym stopniu te salony zaczynają zacnie wyglądać
 2. Na allegro znalazłem AMPLITUNER NAKAMICHI TA-3E za 630 PLN , mój Syn napędza nim Kappy 8.2 z zaskakująco pozytywnym efektem . Można pogadać ze sprzedającym czy by nie pożyczył do testów:-))))
 3. trudno się nie zgodzić z Kolegą , ale kupując z Accu jeden element "budżetowy" do dość drogich pozostałych "klocków" zabija się sens wydawania w sumie sporej kasy , bo efekt mizerny . Zewnętrzny przetwornik jak dla mnie okazał się fajnym urządzeniem spełniającym oczekiwania , jedyna wada to cena:-( . Miałem tą możliwość ,że dzięki uprzejmości Dystrybutora mogłem przed podjęciem decyzji przetestować bez pośpiechu kilka konfiguracji i z pełną świadomością wybrać to co mi odpowiada:-) . Miłego dnia:-)
 4. nie do końca tak jest , DAC-50 jest urządzeniem kupowanym oddzielnie(budżetowy wręcz ~ 4000,00PLN) jako "płytka" dla której z tyłu integry są dwa porty z wielostykami dla DAC`a , a drugi dla przedwzmacniacza gramofonowego ( montaż jest banalny ,wkładasz i zapominasz ) .Wydawało mi się ,że jest to rozwiązanie praktyczne i jeśli Accu je oferuje to też wysokiej klasy , ale niestety tak nie jest . Może też tak być ,że dla części użytkowników będzie to rozwiązanie wystarczające(budżetowe) , jednak to sprawa indywidualnych potrzeb:-)
 5. Zewnętrzny:-) , i zdecydowanie potwierdzam jw. , tylko nie rozumiem polityki Accu , po co proponują budżetowy wewnętrzny skoro to porażka???:-)
 6. zgadzam się w 100% tach , powinien zamienić tylko cyfrę na analg , a nie grzebać w muzyce:-)
 7. Cena bolała niemiłosiernie ,ale po przerzuceniu ton wspaniałej elektroniki , dzięki uprzejmości dystrybutora mogłem potestować sprzęty Accuphase , nie muszę chyba komentować co usłyszałem z głośników godząc się na zapłacenie sporej kasy za e-470 w komplecie z dc-37 . Żonie kiedy zapytała o cenę podałem 10% rzeczywistych kosztów , a i tak była awantura
 8. Próbowałem 50ki z moim e-470 , krew z prawego i potem lewego ucha , porażka , zmieniłem na DC-37 , rewelacja , od roku krwawięń brak:-)
 9. Ale możesz dołożyć tylko końcówkę np. PA 7 zasilić nią basy ,na resztę accu… raczej wystarczy , dodatkową końcówkę zasilisz sygnałem pre aut( najlepiej LXR ami ) z accu.. , testowałem to rozwiązanie u siebie na też potworach kappa 9 , ale kupiłem e-470 (accu) i po problemie:-)
 10. zdecydowanie popieram:-) , krew i poty:-) , pomyśl o używanych Infinity 8.2 + napęd z Nakamichi( wystarczy Ci seria PA i CA 5 , ale jeśli trafisz serię 7 to już ogień) , wszystko używane znajdziesz na allegro, OLX... , działają też dobrze końcówki Rotela 990 i 980 BX ( są dużo tańsze , ale radzą sobie bez problemu )
 11. Tak jak Bartek... napisał , wełna będzie doskonała , i pomyśl o zmianie napędu . Co prawda 8.2 ki nie są tak bardzo trudne do napędzenia jak seria np. 8 , ale jednak Denon którego używasz nie odda w pełni ich możliwości , tym bardziej ,że pomieszczenie nie jest małe , pozdrawiam:-)
 12. Świetny wykres i jak już Ktoś wspomniał rzetelny pod warunkiem ,że producent DAC`ów jest wiarygodny , obecnie jestem na poziomie HiFi + z DC-37 i chyba ( po przerzuceniu kilku ton sprzętu) na jakiś czas przy nim zostanę . W tym przypadku cena okazała się adekwatna do moich potrzeb higieniczno/akustycznych:-)
 13. Witam Forumowiczów , proszę o informację gdzie w okolicach Górnego Śląska mogę serwisować sprzęt Nakamichi PA 7 i CA 7 , z góry dziękuję i pozdrawiam:-) p.s. może ma ktoś do sprzedania POLYDOME K ( mogą być uszkodzone)?
×
×
 • Utwórz nowe...