Skocz do zawartości

Rank

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Rank

  1. Czy muszę coś ustawiać w menu? Nie mam jak go podłączyć do tv. Tv jest za nowy. Ma tylko wejścia hdmi i usb. Na początku podpiąłem wszystkie głośniki, myśląc, że tak będzie ok. Niestety podczas testu dwa kanały nie grają. W instrukcji jest napisane że trzeba podłączyć do drugiego ampli. Podłączyłem no i nie działa. Drugi ampli ma wyświetlane menu na tv, ale nie mam jak go podłączyć. Tv Ma tylko hdmi. Pytanie, czy muszę coś ustawiać w menu? Czy sam ampli powinien to wykryć.
  2. Cześć, to mój drugi post na forum witam wszystkich. Proszę o pomoc w podlaczeniu. Mam amplituner Denon x4500h podłączone do niego 2 fronty, central, 2 suby, 4 sufitowe i 2 suroundy. Chciałbym jeszcze podłączyć 2 suround back, ale trzeba to zrobić przez pre out. Mam drugi amplituner av Denon 3801, ma prawie 20 lat. Nie mam pojęcia jak je połączyć. Poniżej zdjęcie pleców 3801. https://naforum.zapodaj.net/8a68f9fce587.jpg.html Pozdrawiam.
  3. Cześć, z mojej strony mogę polecić Dali Zensor 7, podłączone są do Denona x4500h. Gram na nich już rok w systemie 5/2/4. Łącznie mam podłączonych 11 głosników(2 fronty, 1 centralny, 2 suby, 4 sufitowe i 2 suroundy) End Game, Infinity War masakra zobacz foto. https://naforum.zapodaj.net/25262241d0a1.jpg.html
×
×
  • Utwórz nowe...