Skocz do zawartości

Adi777

Uczestnik
 • Zawartość

  911
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

8

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Netherland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pewnie tak jest. Wydaje mi się też, że wielkość obudowy może mieć spore znaczenie. Brak limitu wielkościowego kolumn raczej na pewno nie zaszkodzi.
 2. Ja będę myślał o czymś większym. Zobaczymy, co przyniesie czas.
 3. Wiem, dobrze byłoby posłuchać coś od YB Audio, może będę miał okazję sprawdzić Epic One. Jak podejdzie, to może jakiś projekcik się zamówi
 4. Zobacz na ATC 150, te są sexi Samemu pewnie tak, nie znając się na tym zbytnio, ale jakaś profesjonalna firma typu YB Audio?
 5. Ale pewnie jest to jakiś punkt wyjścia? Przetworniki przecież różnią się parametrami, i to znacznie.
 6. Ciekawie wyglądają te największe Revelatory, bodajże 13 calowe. Tak na marginesie, czy można określać brzmienie poszczególnych przetworników? Jasne, gra cała kolumna, ale? Jast jakieś ale, czy jednak nie? Już kilka razy przeczytałem, że na przykład Scan-Speak gra ciemniej, cieplej.
 7. Być może prototyp black metalowych okładek. Tak na marginesie - bardzo dobra płyta z progresywną elektroniką.
 8. Zajebiste są płyty Stańki z lat 70. "Music for K" (1970), "Jazzmessage from Poland" (1972), "Purple Sun" (1973), "TWET" (1974), "Balladyna" (1976), a dzisiaj mam zamiar zabrać się jeszcze za "Almost Green" (1979), którego jeszcze nie słuchałem.
 9. Czy nie lubię prostej muzyki? Nie, jak najbardziej lubię, nie lubię za to prostackiej muzyki, a taki jest właśnie debiut Ramones. Z prostych rockowych płyt fajny jest album Television zespołu Marquee Moon, to tak w opozycji do Ramones, bo to też punk rock, ale dobry. Ładna jest też debiutancka płyta zespołu The Stone Roses oraz pierwszy album The Modern Lovers. Jeszcze trochę by się tego znalazło, ale faktycznie, wolę bardziej zakręconą muzykę. Tak właściwie, to chyba nie ma gatunku czy podgatunku muzyki, który byłby dla mnie za trudny czy niesłuchalny.
×
×
 • Utwórz nowe...