Skocz do zawartości

Adi777

Uczestnik
 • Zawartość

  124
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Adi777

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Netherland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej, ale lepiej późno niż później 😁
 2. Ja na szczęście będę miał wszystko zamknięte, kuchnia oddzielona od salonu ścianą, no i drzwi na korytarz. Powinno być okej, wymiary też chyba takie dosyć optymalne - 5,5 m na około 6,5 m, i najważniejsze, będę mógł szaleć z akustyką praktycznie do woli, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba.
 3. CDki też potrafią kosztować, pewnie nie tyle, co vinyle, ale jakieś rzadsze, starsze płyty też swoje kosztują.
 4. Jaki masz metraż do nagłośnienia? Swoją drogą, to gdzieś czytałem, chyba tu na forum, że R3 idą w ciemną stronę mocy, co trochę kłóci się z Twoim opisem. Jasne, dla jednej osoby mogą brzmieć tak, dla innej inaczej, ale ciekawe. Twoim zdaniem są dosyć równe i neutralne, tak? Sprawdziłem też opinie na Ceneo - nie, żeby był jakiś większy sens się nimi kierować, bo często ludzie wypisują tam takie głupoty, że aż głowa boli, ale mimo wszystko dwie opinie z trzech były dosyć mocno negatywne. Widziałem też opinię na temat Q350, też, delikatnie mówiąc średnią, a wspomniał o Amirze i ASR.
 5. A nie myślałeś o podłogówkach? Czy może miałeś, ale z jakichś względów Ci nie podpasowały?
 6. Kef-y R3 to Twoje pierwsze kolumny? Jak opisałbyś ich brzmienie? Nie brakuje Ci w nich czegoś?
 7. Ja jeszcze nie wszedłem tak "na poważnie" w muzykę klasyczną, ale każdego dnia wracając samochodem do domu po pracy, słucham radia z muzyką klasyczną, to już taka moja mała tradycja 🙂
 8. Ale cuda 😮 Nie do końca podoba mi się taki styl kolumn, ale wyglądają niesamowicie, skojarzyły mi się z Alienem, ciekawe, czy tak też grają. Cena też "niezła" 😁 Przygarnąłbym je. Jest coś jeszcze lepszego niż ten układ?
 9. Proszę, nie dobijajcie mnie.
 10. Jasne. Po pierwsze primo - cukier to kurestwo, po drugie primo - zmienia totalnie smak napoju, czyli kawa nie jest już kawą, tylko jakimś słodkim ulepem, a po trzecie primo ultimo - nie znasz się, tylko czarna.
 11. Kawa z cukrem? Patologia 😁
 12. I tym optymistycznym akcentem proponuję zamknąć dyskusję 😁 Kolega miał chyba na myśli swoje kolumny 😄 Tak, kolumny 😀
 13. A tak szczerze, Ty słyszysz różnice między kablami?
 14. Ryzykujesz. Za dużo zarabiasz? 😁
×
×
 • Utwórz nowe...