Skocz do zawartości

Adi777

Uczestnik
 • Zawartość

  4 853
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Netherland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. I co z nich wynikło? A to niby dlaczego? Kolumny też się tak testuje.
 2. Tak, masz rację 🙂 Myślałem też o tym SHD z uwagi na Roon Ready, ale to chyba nie ma większego sensu. Będzie lapek na Windowsie.
 3. Ogólnie polecono mi tego Flexa: https://www.minidsp.com/products/minidsp-in-a-box/flex Oraz ewentualnie takie coś do kompletu: https://syncronice-shop.com/all-products/syncronice-dx @Marek333 Sorki, że Ci się nieładnie wepchnąłem w wątek, wybacz 😊
 4. U mnie coś w klimatach z Twojej listy @coyote
 5. Musisz Arturze popracować nad wyobraźnią, może też więcej fantastyki czytać. Wtedy będziesz "słyszał" jak czepiający się użytkownik.
 6. Czyli nie ma sensu patrzeć na pomiary kolumn? Kolumny wypadające lepiej w pomiarach będą równie "popsute" przez wpływ pomieszczenia jak te z górkami i dołami? No raczej nie.
 7. Nie trafiły w Twój gust, ot, tyle. To nie znaczy, że są słabe. Po drugie, przesłuchałeś wszystkie lub większość?
 8. @Nie wszystko wiedzący Trochę przesadziłeś z tym, że do plus minus 15 tysięcy zł jest sam złom z nowych kolumn. Skąd w ogóle taki wniosek?
 9. Haha, tak 😄 Na razie się uczę poprawnego wykonywania ćwiczeń. Tyle tego jest, że głowa mała 🙂
 10. Nie wiem czy pasuje, ale wklejam, jako ciekawostka.
 11. @Pitt39 To nie jest mój ulubiony podgatunek elektroniki, ale popełnili trochę naprawdę dobrej muzyki. Lubię w szczególności Dubnobasswithmyheadman i Second Toughest in the Infants, ale inne też wpadają w ucho
×
×
 • Utwórz nowe...