Skocz do zawartości

Adi777

Uczestnik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Adi777

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Netherland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam nadzieję, że tak będzie. Wiem, to głupota, nic już więcej w ciemno nie kupię. Najpierw testy, później porównanie z innym sprzętem, i dopiero ewentualny zakup.
 2. Pewnie, dzięki. Jeśli chodzi o mój zestaw, to powiem szczerze, że kupowałem go w ciemno. Nie jest to najmądrzejsze, ale tak wyszło. Ciężko mi nawet powiedzieć, jak gra mój set, bo używany był bardzo sporadycznie. Mam jednak nadzieję, że w dobrze przygotowanym salonie, ze zrobioną akustyką, z wszystkimi możliwymi kalibracjami dobrze to zagra.
 3. Niestety, ale się nie pochwalę, bo nie jestem w Polsce, a tam mam sprzęt. Monitor Audio Gold, przedostatnia wersja. Gold 300, 50, GX-FX, i amplituner Denon AVR-X4400H. Kupowałem z myślą o kinie domowym, ale musiałem się wstrzymać, bo budowa domu mi się zamarzyła, i kolumny kurzą się w pokoju, w Polsce. Jak już będę miał je gdzie wstawić, to mam w planach dokupienie, pewnie będą tylko używane, jeszcze jednej pary Goldów 50, i reszty systemu, czyli głośniki sufitowe, pewnie sześć sztuk, i subwoofer, ewentualnie dwa, do tego oczywiście jakieś ampli, albo procesor plus końcówki mocy, porządny odtwarzacz video, być może CD nie będzie przez to potrzebny, i na pewno jeszcze trochę innych gratów.
 4. Elegancko to wszystko wygląda, a jak jeszcze dobrze gra, to już w ogóle supcio🙂 Ciekawe, kiedy ja pochwalę się swoimi zdjęciami ze sprzętem audio...
 5. Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale masz w sumie 8 m kabla, po 2800 zł/m, a Twoja para kolumn za około 5000 zł?
 6. Ciekawe, czy usłyszałbyś różnicę na plus tych droższych, gdybyś nie znał ceny...
 7. Ciepło? Brr, okropieństwo. Pamiętam, jak miałem ciepło brzmiące słuchawki Sennheisera, oczywiście tylko na testach, model HD 598, za żadne pieniądze bym ich nie kupił. Może w kolumnach jest to mniej irytujące, kto wie.
 8. Ładniusie są🙂 Ciekawe, jak wypada wersja podłogowa, czyli chyba Evo 4.3, albo Wharfedale Elysian 4, śliczne kolumny.
 9. Za takie pieniądze, to chyba nie ma prawa grać dobrze.
 10. A ja się polubiłem z "Close to the Edge" wiadomego zespołu. Tak, jak długo tego albumu nie lubiłem, tak teraz słucham prawie codziennie. Z drugiej strony, to chyba nigdy go do końca nie przesłuchałem w całości, także możliwe, że już wcześniej mógłby mi się spodobać, niemniej, zawsze mnie odpychał już na początku, wydawał się strasznie mechaniczny, aż nazbyt techniczny. Teraz, ode mnie mocne 8/10, może 8,5/10.
 11. O, fajna sprawa. Tak swoją drogą, ciekawe, w jakim kierunku to pójdzie. Mam na myśli odtwarzacze do filmów. Z tego, co mi wiadomo, to Oppo zakończył produkcję, Samsung chyba też, wychodzi na to, że streaming już wygrał na dobre. Oczywiście, płyty pewnie jeszcze dosyć długo będą dostępne, ale co na przykład z odtwarzaczami 8K? Jestem bardzo ciekawy, jak to będzie wyglądać, gdy ja będę kompletował kino domowe, czyli za około 2 lata.
 12. Nie, nie, nie, i jeszcze raz, nie. Jak najbardziej się dyskutuje. Też kiedyś myślałem w ten sposób, ale w końcu dotarło do mnie, że to bzdura. Każdy ma prawo powiedzieć, co mu się podoba, a co nie.
×
×
 • Utwórz nowe...