Skocz do zawartości

Adi777

Uczestnik
 • Zawartość

  1 075
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Adi777

 1. Jazz nie musi być wcale wolny. Nie wiem, skąd w ogóle takie przekonanie. Oczywiście nie mam na myśli smętów.
 2. Gdzie tu jest mrok??? Chcesz mroku Tomku? To posłuchaj ze mną tej płyty:
 3. W końcu przyszedł czas na muzykę
 4. Prochy w historii muzyki to jest ciekawy temat. Pewnie są jakieś książki to opisujące.
 5. Oj tam, nie każdy. Nieskromnie powiem, że sam po sobie o tym wiem A teraz się obudziłem Pora czegoś posłuchać
 6. No, to w takim razie nie powinieneś być zdziwiony
 7. A jakbyś powiedział, że na 99% je kupisz? To były używki?
 8. Deep Purple przechodzą do proga? Ale jakiego proga? Nie wiem, trochę dziwne rzeczy wypisujesz, jak dla mnie, ale jak Ci się podobają współcześni Purple, to spoko. Dla mnie to są dziadersi, krórzy już dawno powinni zakończyć karierę. Mówi to osoba, która zaczynała poważne słuchanie muzyki od tego właśnie zespołu. Zresztą, raczej większości "dinozaurów" mocno średnio wychodzą współczesne płyty. Nie oszukujmy się, ale najlepsze pomysły artystów rodzą się w zdecydowanej większości w młodym wieku. To najlepiej widać właśnie w muzyce rockowej. Później to albo twórcza niemoc, albo kwestie materialne.
 9. Według współczesnych standardów wybitne? Przecież obecnie rock ma się naprawdę dobrze. Słuchałeś jakichś tegorocznych rockowych albumów?
 10. No to chyba jesteś jednym z niewielu, który ma takie zdanie o współczesnym Deep Purple. Na "Now What?!" całkiem dobre są Out of Hand, chyba najlepszy utwór z tego albumu, na pewno można tak powiedzieć, przy czym to i tak nie jest poziom na przykład tytułowego z Perfect Strangers, A Simple Song, choć początek za bardzo przynudza, ale kawałek przyzwoity, Blood From A Stone nieco "doorsuje", dobrze wypada na tle reszty albumu, a poza tym? Now What?! Jeśli to jest co najmniej bardzo dobre granie według standardów lat 70, to co z najwyżej ocenianymi albumami zespołu z lat 70? Jakie są Twoje ulubione albumy Purpli?
 11. Tim Hecker - kanadyjski twórca muzyki elektronicznej. Na powyższej płycie zatytułowanej Anoyo połączył elektronikę z tradycyjną muzyką japońską gagaku. Bardzo ładnie to wyszło.
 12. A nie wiem, nie pamiętam, ale chyba wszystkie cierpią na to wysterylizowanie. To chyba nie zależy od wydania, tylko to raczej taka cecha tej płyty.
 13. Tyz prowda. Tak naprawdę, to nawet Machine Head ma takie brzmienie. Wiadomo, nie w aż takim stopniu, ale trochę jednak tak. Made in Japan - to jest to. Tam wszystko jest na swoim miejscu.
 14. Skład: Nicolas Jaar - instr. klawiszowe, elektronika, efekty, programowanie, automat perkusyjny, instr. perkusyjne, wokal; Dave Harrington - gitara, gitara basowa, kontrabas, klarnet, instr. klawiszowe, elektronika, efekty, automat perkusyjny, instr. perkusyjne Gościnnie: Samer Ghadry - instr. perkusyjne (6) Producent: Darkside Połączenie nowoczesnych brzmień z echem muzyki lat 70.
 15. Ostatnią płytą Purpli, którą słuchałem jest Now What?! z 2013 roku. Średniak, to chyba najlepsze określenie. Dalej nawet nie ruszam. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.
 16. Francuska grupa Heldon, założona przez Roberta Pinhasa. Powyższy album jest piątym w dyskografii zespołu. Skład na tym albumie: Richard Pinhas - gitara, syntezatory, efekty; François Auger - perkusja i instr. perkusyjne Gościnnie: Patrick Gauthier - syntezator (1); Didier Batard - gitara basowa (3); Jannick Top - gitara basowa (4) Producent: Richard Pinhas Z powodu gitary jest tu sporo rockowego pierwiastka.
 17. Czy to jest jakaś rodzina z Tomem Cruisem? Muzyka elektroniczna. Teoretycznie nie słucham jej zbyt często, ale bardzo lubię. Jutro wkleję jakieś fajne albumy, bo teraz niestety muszę iść nynać
×
×
 • Utwórz nowe...