Skocz do zawartości

J4Z

Uczestnik
 • Zawartość

  3 006
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Zabita Deskami

Ostatnio na profilu byli

3 611 wyświetleń profilu
 1. Dobra mam, Orville. 7,3/10, czyli tak w miarę, ale chciałbym kiedyś przysiąść do niego. Po plakacie i screenach wydaje się coś jakby parodia Star Trek (?)
 2. Właśnie skończyłem Arcane. Co za serial, co za emocje, walki, historia, artyzm. Nie lekceważcie go tylko dla tego że to animacja. Osobiście bardzo cieszę się że co raz więcej dobrych animacji dla starszego widza. Gorąco polecam. Żałuję tylko że to już koniec. Kolejny sezon zapowiedziany na następny rok.
 3. @Amarok jest pewien serial. Akcja nie dzieje się chyba w tym samym uniwersum. Nie jest chyba nawet powiązany że star trek. Czytałem jednak wpis, w którym ktoś napisał że jest tam więcej klimatu star treka niż w tych nowych serialach z uniwersum. Pamiętam też że chyba był zrobiony z humorem. Wiesz może o który chodzi?
 4. Szkoda że tylko 2 sezony z lektorem. Tak bardzo czekałem na 3 sezon
 5. Używane od prywatnej osoby vs nowe od salonu. "Twoja oferta" nie jest żadną konkurencją.
 6. Znaczy kolega powiedział że nie na podstawie odsłuchów, a bardziej że z komentów wyciągnąłwnioski. Z tym, że @Przemkoch musisz wiedzieć że komenty też mogą być opłacone. Na komentarzach i ocenach można było dobre pieniążki zarobić.
 7. Umik na Ali 198 USD, a na Allegro 469PLN. Co się dzieje? Tomek Ty ile płaciłeś? Z Ali brałeś? Oczywiście Umik 1, żeby była jasność.
×
×
 • Utwórz nowe...