Skocz do zawartości

J4Z

Uczestnik
 • Zawartość

  3 220
 • Dołączył

Wszystko napisane przez J4Z

 1. [b] test [/b] Bbcode w ogóle nie działa. Nie ma numeracji postów w tematach. Będzie coś działane, czy rip? @Redakcja AUDIOPozdr. P. S. Widzę że niektórym jednak spodobało się dawanie serduszek. Nie @misiek x?
 2. Niektórym daje szczęście. Czy cudze szczęście jest dla Ciebie bezwartościowe? @Adi777
 3. Skrócisz, pod jakimi względami? Nie chcę mi się wertować. Pasmo przenoszenia nierówne czy coś jeszcze? Serio pytam, z ciekawosci. No i przyznam bez bicia że żeby dobrze zrozumieć, musiałbym użyć translatora.
 4. Grałeś już na czymś w tym pomieszczeniu? Co się podobało i nie podobało w tym graniu?
 5. Od wczoraj seria Alien na tapecie. Jestem na dwójce.
 6. Źródło to chyba instrukcja REW. Jeżeli ktoś ma problem ze zrozumieniem to może wrzucić tu: https://translate.google.pl/?hl=pl Pozdr. Przy okazji przypomnę że Pan B., nasz zaprzyjaźniony akustyk zalecał w moich 15m² celować właśnie w 0,3s. @Kubakk a propos pytań bez odpowiedzi...
 7. @Kubakk jak duże pomieszczenie i jaką masz różnice między najdłuższym, a najkrótszym pogłosem?
 8. Znaczy jest też pewna teoria... Kolumny dobieramy do pomieszczenia i gustu, a elektronikę do kolumn. Osobiście chyba jestem za nią.
 9. Sebastianie, https://forum.audio.com.pl/topic/56898-dirac-live-i-room-eq-wizard-leki-na-całe-zło/?do=findComment&comment=436211 Jest tutaj pewien mały pliczek, który dużo mówi
 10. 22D ogarnia pogłos? Miejscami u Niej sięga do ponad 0,8s. Moim zdaniem wypadałoby zająć się tym. a na 50Hz nawet i 0,93s
 11. Sony xf90, żałuję że nie wziąłem oleda. Brzmi jak mit. Podrzucisz coś do poczytania?
 12. Lepiej pomogłoby ogarnięcie pogłosu i symetria. Asia jeszcze nie ogarnęła akustyki a Ty mówisz o kablach. No okej, chcesz to sobie poprawiaj co tam chcesz tymi kablami. Chyba szykują się walki trolli. PDK
 13. @lysyrafal jakiej urazy? Ja pytałem serio, bo nie wiem co tam w moim wzmaku siedzi. (Edit: nawet jakbym wiedział to i tak nie znam się na tym) Oby okazał się niezawodny. Tego mi życz.
 14. Panowie u mój nadzik 355 to też taki szrot?
 15. Choć znawcą nie jestem i często nie potrafię określić czy aktor zagrał dobrze czy nie, to tutaj też zwróciłem na to uwagę.
 16. Chciałbym zobaczyć jak pogłos ogarniasz kablami. Dziękuję dobranoc.
 17. No i jak tam Panowie, skończyliście już drugiego Wieśka? Polakom chyba nie bardzo podszedł bo na FW oceny słabiutkie Na IMDb za to bardzo dobre. Wychodziłem od kumpla dzisiaj to widziałem urywek ostatniego odcinka. CGI mnie nie powala.
×
×
 • Utwórz nowe...