Skocz do zawartości

Clarus

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Clarus

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ok, dzięki Panowie. Rzeczywiście, chyba pójdę w głośniki.
 2. Hmm, a jeżeli nagłośnienie bym umieścił ze 3-4 metry od kanapy na jakimś stoliku (?) to lepsze tu będą głośniki komputerowe, czy soundbar, czy może jeszcze coś innego? Filmy z komputera by szły. To pomieszczenie to nie jest żaden salon, więc głośniki mogłyby być przynoszone na film i chowane po nim. Jak myślicie?
 3. Witam, Szukałem po forum, ale mało jest tematów dot. dużych pomieszczeń (ok. 40m2, wysokość 3m) i małego budżetu (jak u mnie). Jaki rodzaj nagłośnienia proponujecie do pomieszczenia jak na załączonym obrazku. Zależy mi na nagłośnieniu szczególnie tej części gdzie będzie kanapa. Nagłośnienie służyłoby jedynie do oglądania filmów z komputera (a więc dialogi, jakaś muzyczka - o ile będzie w filmie) puszczanych na ekran projekcyjny. Co do instalacji to mam możliwość puszczenia kabli po ścianach, głośniki też mogą być w różnych miejscach pomieszczenia, a może też być wszystko w jednym miejscu (w przypadku soundbaru), generalnie miejsce i rozmieszczenie głośników to nie problem. Szukam czegoś - najlepiej do 600 zł (ale gdyby coś było wyraźnie lepsze to może być i do 1000zł, lub lekko powyżej). Do tej pory były to zwykłe "głośniczki" z komputera, więc chyba co by nie było będzie skok jakościowy zauważalny (o to by mi chodziło). Myślałem o Micro Solo lab 6c (lub nowszej wersji np. 9c(?), tylko czy te kilka stówek by tu zrobiło wyraźną różnicę?) , albo o jakimś soundbarze (może Philips HTL3325/10). Co byście polecili, jestem zielony w temacie, więc nie wiem w co iść. Lepsze tu będą głośniki, czy soundbar w takim przypadku. Generalnie cudów nie oczekuję, po prostu poprawienia jakości i natężenia dźwięku. Dzięki wielkie.
 4. Hej, Jaki rodzaj nagłośnienia proponujecie do pomieszczenia ok. 35m. Nagłośnienie służyłoby jedynie do oglądania filmów z komputera (a więc dialogi, jakaś muzyczka - o ile będzie w filmie) puszczanych na ekran projekcyjny. Co do instalacji to mam możliwość puszczenia kabli po ścianach, głośniki też mogą być w różnych miejscach pomieszczenia, a może też być wszystko w jednym miejscu (w przypadku soundbaru), generalnie miejsce i rozmieszczenie głośników to nie problem. Szukam czegoś - najlepiej do 600 zł (ale gdyby coś było wyraźnie lepsze to może być i do 1000zł, lub lekko powyżej) - myślałem o Micro Solo lab 6c (lub nowszej wersji np. 9c, tylko czy te kilka stówek by tu zrobiło wyraźną różnicę?) , albo o jakimś soundbarze. Co byście polecili - lepsze głośniki, czy soundbar w takim przypadku. Generalnie cudów nie oczekuję, po prostu poprawienia jakości i natężenia dźwięku. Dzięki wielkie.
×
×
 • Utwórz nowe...