Skocz do zawartości

Tomasz Kluczynski

Uczestnik
 • Zawartość

  378
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Tomasz Kluczynski

 1. Osobiście jeśli miałbym wybierać to jednak zdecydowanie Denon DRA800H. Gdybyś dalej upierał się na Marantza to lepiej dołożyć i kupić PM7000N. 1200 brzmi jednak sporo gorzej od 7000N,ale jest trochę bardziej funkcjonalna.
 2. U mnie na 22m2 612 grała z Dali Zensor 5 i było bardzo ok.Gdy kupiłem Arcama SA30 to Marantz powędrował do sypialni 14m2 i gra z Wilson EL-4 i też sprawdza się dobrze, ale w większym pomieszczeniu jest dużo gorzej. Jeśli to pomieszczenie będzie miało bliżej do 25 m2 to jeśli kupisz kolumny podstawkowe,to z czasem dobrze do tego by było dokupić suba .
 3. Przyczepił się do mnie i nie chce odejść ten kawałek
 4. Wreszcie coś co i mnie się podoba. A ja znalazłem coś takiego:
 5. U mnie w MCR 612 ,działa tak właśnie po optycznym ,o ile się nie mylę w PM7000N też powinno tak być. Przy włączeniu tv ,włącza się od razy 612.Wyłączyć trzeba tylko pilotem od MCRa. Arcama SA30 z tv mam połączonego przez HDMI i też działa od włączenia tv.
 6. Zamiast Piano crafta polecił bym ci Marantza MCR-612 ,u mnie świetnie sprawdza się obecnie w sypialni wraz z kolumienkami Wilsona EL-4(które kupiłem za 1000zł jako używane ale były w stanie jak nigdy by nie były włączane).Ma wszystko co potrzebujesz.Muzę możesz streamować poprzez Heosa ,choć ja wolę puszczać TIDALA przez M connect. Cd gra też bardzo ok, możesz go podłączyć kablem optycznym z tv i wtedy włącza się razem z tv.Jeśli masz nagrane pliki na pena też łatwo je odtworzysz.Wcześniej grał mi w innym pokoju 22m2 razem z kolumnami Dali Zensor 5,ale tam kupiłem Arcama SA30 i MCR powędrował do sypialni.
 7. Moje od dawna ulubione,nawet mam ustawione jako dzwonek w fonie.
 8. Już chyba poszły ,bo wyświetla się że ogłoszenie nie jest dostępne.
 9. Streaming obsługujesz Mconnectem i to super wyjście.
 10. Możesz wybrać odtwarzacz wraz ze streamerem na przykład Arcam CDS 50 ,kosztuje 3990zł,ale pewnie koło 3tys można go wyrwać. Możesz też pomyśleć o jakimś "Cocktailu".
 11. Pisałem już o tym wcześniej ,ale widać słabo u was z pamięcią. Konstruktor znalazł się tu dzięki przypadkowi ,a właściwie za moją namową. Oświadczam , że osobiście ani nie znam Jarka czyli Krafta ,ani pana Rafała,i ja również z tego tytułu nie dostałem żadnych profitów. Czytałem na fejsie o tych kolumnach ,pare pozytywnych opinii i zachęcony tym napisałem do pana Rafała ,że warto było by oddać je Kraftowi do testu ,byłem ciekawy jak wypadną w tym teście i jeśli będzie pozytywny wynik testu ,będzie to z korzyścią dla pana Rafała. Sam również z chęcią bym wziął je na test ,ale muszę to odłożyć w czasie bo za dwa tygodnie wyjeżdzam na dłuższy okres za granicę.Gdy pan Rafał przystał na moją propozycję ,napisałem do Krafta ,który wyraził chęć przetestowania Brooklynów .Pozostało mi tylko skontaktować panów bezpośrednio. Sam test się opóznił w czasie bo pan Rafał trochę chorował.
 12. Tej rodzinki: trzy ładne siostrzyczki z bratem ,też czasem lubię posłuchać. tu razem z Bono
 13. Panowie dajcie już spokój z tymi bzdetami ,całkowicie odeszliście od tematu.
 14. Nie no z tym 100% to trochę pojechałeś,bo sama stolarka kosztuje 2tys zł,a to już prawie 50% tego co kosztują kolumny. Zwrotnice i głośniki to też koszt conajmniej 1 tys zł. Maksymalnie na jednej parze zarobek to 1200-1500zł ,a praca też przecież kosztuje?
 15. Cały czas staracie się traktować "Kulturę Dzwięku" jak jakąś dużą manufakturę,a ona taką nie jest i wcale nie chce taką być.
 16. Wiesz ja myślę że jednak dla przyjemności ,z 2-3 par w miesiącu ,zarobek prawie żaden, a podstawowa działalność ,czyli naprawa sprzętu Vintage to jest główne zródło dochodu.
 17. Chyba trochę przesadzasz ,nie wymagaj czegoś od producenta ,który robi 2-3 pary kolumn miesięcznie i to raczej dla przyjemności ,a nie zarobku ,aby robił takie pomiary ,gdy bardzo znane duże firmy ,albo manufaktury z prawdziwego zdarzenia ,takich pomiarów w większości nie podają.
 18. To co masz za auto, że jeszcze kasety można w nim słuchać?
 19. Trochę się ich słuchało pod koniec lat 80 tych i początku 90 tych.
 20. Specjalnie przed chwilą sprawdziłem i na wersji darmowej Lite i na płatnej i w obu normalnie kropka daje się przesuwać w obie strony i nigdzie nie wraca.Jak chcesz to mogę zrobić zrzuty ekranu i po czasie można poznać ,że wszystko jest ok.
 21. Ale jeździec to z niego żaden, wykrzywia łeb temu konikowi na siłę by zmienić kierunek ,a to się robi trochę inaczej.
 22. Uwielbiam słuchać tej pani,Charotte Cardin .Kanadyjska piosenkarka pop,elektro i jazz ,śpiewa również po francusku. Wiedzieliście że ten przystojniacha Michelle Morrone ,który grał w "365 dni" ,potrafi nagrać coś co nawet fajnie wpada w ucho.
 23. No ja mam tak samo, ja włączyłem żeby sprawdzić,nie za bardzo podchodzi. Spróbowałem dwa następne kawałki i to nie jest muza dla mnie. Jak mam posłuchać czegoś spokojnego dla relaksu to wolę Anthony Lazaro z płyty "Strangers in Disquise"
×
×
 • Utwórz nowe...