Skocz do zawartości

kane87

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kane87

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No ale kolumny są wymienione Na obu kompletach było to samo
 2. Zawsze w prawej, bez względu na okoliczności. Do tego problem ujawnia się w różnych okresach - bywa że znika na tydzień, dwa, miesiąc. I różne wzmacniacze reagują w różny sposób - w jednym ucieka kanał, w innym - znikają basy, jeszcze inny zaczyna niekontrolowanie brumić. Tak, gram już na trzecim gramofonie w tym okresie.
 3. Wszystkie te czynności wykonałem, bez skutku. Zamieniałem całe elementy - amplituner, kolumny, kable, strony i problem nie znikał. Wynosiłem gramofon nawet do innego pomieszczenia i skutek był podobny. Cała wkładka w gramofonie jest nowa i ustawiona profesjonalnie.
 4. Szukam pomocy w nietypowym temacie, nie ukrywam że jestem już mocno zrozpaczony, problem trwa mniej więcej od roku, a mianowicie : słucham muzy z winyli w konfiguracji gramofon + wzmacniacz/amplituner + kolumny podłogowe. Od mniej więcej roku nie mogę dojść ze sprzętem do ładu, pojawiają się usterki takie jak : uciekający prawy kanał ( po przepięciu kabli dalej ucieka prawy). Zawoziłem i gramofon i wzmacniacz do kilku serwisów i wszędzie robią na mnie wielkie oczy bo sprzęt w innym miejscu niż mój dom działa poprawnie i bez żadnych usterek. Zamieniałem gramofon i wzmacniacz - problemy występowały ale np. w innej postaci - wzmacniacz np. tracił basy, grał przesadnie zbasowany by za chwilę tracić go całkowicie, oczywiście w domu u kolegi gra normalnie. Inny z kolei wzmacniacz spalił się ostatnio po 5 min. grania. Czy coś jest nie tak z siecią u mnie w domu ? Z czego wynikają te problemy ? Przepinałem kable, przedłużacze itd, nic to nie dało. Dodam, że na tych samych gniazdkach gra u mnie w pokoju telewizor, konsola XBOX oraz dekoder NC+ i w tym urządzeniach nie występują żadne niespodzianki. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem ? Jestem nim zdruzgotany, od roku rotuję sprzętem w poszukiwaniu usterki, która zdaniem różnych fachowców do których wożę sprzęt, w ogóle nie występuje. Ktoś ma jakiś pomysł ? :(
×
×
 • Utwórz nowe...