Skocz do zawartości

Marcin771

Uczestnik
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Marcin771

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Rozpisz tutaj byczku, wiesz co jest grane, jak wygląda pokój, będzie łatwiej
 2. Napisałem że ok w jeśli zabudowa zniszczy jakość dźwięku, nie idę na kompromis, mają być wolnostojące.
 3. No raczej Kd w takiej opcji wchodzi lepiej w gre , tak bynajmniej myślę. Proszę doradzić czy KD w takim pokoju ma sens, jeśli nie wykorzystam go w duzym stopniu to wiadomo że lepiej stereo
 4. Dobra chłopaki, macie tutaj projekt , wykupie netflixa i będę starał się tam oglądać. Sufit będzie podwieszany. BUDZET do 15tyś zł, nie znaczy że ma być górna granica dobita, po prostu chcę dojść do etapu że każda złotówka wydana mniej podnosi jakość, jest na pewno taka granica. Nie chcę by sprzęt grał nisko wysoko ani ostro, ma grać przyjemnie i średnio, wole niskie tony zamiast wysokich. Lecimy z propozycjami.
 5. Mogę zrobić wolnostojące jak chcę, więc tak zrobię, tylko teraz kwestia czy stereo czy 5.1, oglądam więcej filmów , aczkolwiek proszę mi powiedzieć czy filmy np z Cda, ekino, są nagrane w 5.1? czy po prostu w stereo, i w tedy lepiej będzie się je oglądać na stereo? oraz czy stereo poprzez brak centralnego nie traci na jakości dialogów? tzn są zrozumiałe? 50% youtube 45% filmów 5% muzyki tak to u mnie wygląda. Budzet 10-15 tyś, wiadomo ile trzeba dać tyle dam, ale nie chcę przesadzać Dziękuje, bardzo mi pomogłeś, takiej porady oczekiwałem.
 6. Witam, chcę w domu kino domowe 7.1 Wysyłam wam projekt, w tym rzecz że tam gdzie są kolumny, chcę dać normalne kolumny wolnostojące, i to będzie taka szafa otwierana z półkami z miejscem na kolumny. Niżej będzie półka pod TV z maskownicą, i tam chcę dać głosnik centralny + sub i resztę sprzętu związanego z TV (szafka z maskownicą) https://www.rosanero.pl/p/szafka-rtv-glosnikowa,617.html W tym stylu co w linku. i tutaj moje pytanie, czy to będzie grało? czy fakt że będzie to w meblu znacząco odbije się na jakości dźwięku.
 7. tylko z sufitu głos chyba idzie w dół? wprost na widza, a znowu jak masz 2m z drobnym hakiem to przechodzi nad nim? czy się mylę? pytam bo ja mam kanapę przy ścianie i nie wiem czy głośniki na ścianie dadzą radę, a każdy mówi coś innego ;/
 8. a zamiast Heco może być klipsch? grają gorzej? bo wizualnie mi się podobają, proszę zrób mi wycenę w oparciu o klipsch ps. czy w 5.1 tylne glosniki mogą być w suficie? Proszę zrób wycenę na atmos i bez atmos.
 9. Czyli Atmos wchodzi w grę? bo rozumie że robię w tedy 5.1, i dokupuje 2 głośniki sufitowe i robi się atmos?
 10. a coś z 7.1? bo jednak będę miał sufit podwieszany
×
×
 • Utwórz nowe...