Skocz do zawartości

Vnvcinek

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Vnvcinek

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin
 1. Wszystko to wiem, pytanie było który z gramofnów najbardziej byście polecili lub coś dobrego do 4000pln
 2. To może podaj jakieś przykłady proszę.
 3. A osobiście co z tych byś Wybrał?
 4. To żaden z nich tych cech nie ma?
 5. Bardziej dźwięk, dlatego klasyk ale wiadomo, że wygląd też się przecież liczy😁 Bardziej dźwięk, dlatego klasyk ale wiadomo, że wygląd też się przecież liczy😁
 6. Witam, jestem świeży na forum i mam zagwoztkęwięc proszę mądrzejszych o pomoc. Chciałbym zacząć przygodę z analogiem po 30 letniej przerwie i szukam gramofonu. Nie chcę go później szybko wymieniać więc potrzebuję czegoś porządnego. Na pewno wiem iż chcę jakiegoś klasyka. Mam upatrzone parę modeli i tu właśnie prosiłbym kolegów i koleżanki o pomoc. DENON DP 55 L HITACHI HT 550 HITACHI PS-38 MICRO SEIKI DD-20 MICRO SEIKI DD-30 JVC JL-A40 JVC QL-5 KENWOOD KP 700 INTERESUJĄ MNIE TE MODELE więc proszę mi pomóc w wyborze na lata. Z góry dziękuję.
 7. Witam, jestem świeży na forum i mam zagwoztkę więc proszę mądrzejszych o pomoc. Chciałbym zacząć przygodę z analogiem po 30 letniej przerwie i szukam gramofonu. Nie chcę go później szybko wymieniać więc potrzebuję czegoś porządnego. Na pewno wiem iż chcę jakiegoś klasyka. Mam upatrzone parę modeli i tu właśnie prosiłbym kolegów i koleżanki o pomoc. DENON DP 55 L HITACHI HT 550 HITACHI PS-38 MICRO SEIKI DD-20 MICRO SEIKI DD-30 JVC JL-A40 JVC QL-5 KENWOOD KP 700 INTERESUJĄ MNIE TE MODELE więc proszę mi pomóc w wyborze na lata. Z góry dziękuję.
×
×
 • Utwórz nowe...