Skocz do zawartości

MMarek

Uczestnik
 • Zawartość

  434
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez MMarek

 1. Stacją nadająca we FLACu. Muzyka róznorodna, bez reklam, prawie zero gadania.
 2. Ty masz zawsze łatwiej. Ja musiałbym kołdrami przykryć kolumny
 3. Muszę zameldować, że sprzedany, bo mnie @lysyrafal opendoli, jak przy sprzedanych kolumnach
 4. To jesteś rekordzistą, prawdopodobnie nikt Cię na tym forum nie pobije. Ja także jestem, ale w odwrotnym kierunku. Audio - sztuk jeden
 5. Przecież o to chodzi aby efektownie grał, a nie jakieś tam ciamcialamcia. Ja tam lubię efektowne granie.
 6. Ciekawy artykuł o branży High-End: https://tonskladowy.pl/artykuly/jak-pc-audio-obnaza-hipokryzje-branzy-high-end/amp/
 7. W drewnianych ramach, akurat by mi się nie podobały.
 8. Przecież mówią, że słucha się, także oczami. Zamówiłem 6 centymetrowe, kosztem skuteczności.
 9. Są 6 i 11 centymetrowe. Bardziej ze względów estetycznych pasują mi cieńsze, ale grubsze będą skuteczniejsze.
 10. Sprawdzałem, a także zastosowałem "kalkulator akustyczny". A tak w ogóle to nie ma co sprawdzać, ponieważ na oko widać, że przy tej szerokości paneli będzie o.k. Sprawdzanie lusterkiem jest nieodzowne przy panelach bocznych, gdzie odległości od kolumn są większe.
 11. Jak wiadomo, panele akustyczne urodą nie grzeszą. Po długich poszukiwaniach wydaje się, że znalazłem takie, które będą mi odpowiadały. Tylko nie wiem jaka będzie ich skuteczność? Jak nie kupię, to się nie przekonam. Na zdjęciu, symulacja wyglądu u mnie na ścianie.
 12. Wydaje mi się, że nasz rodzynka Asia, wypożyczała, albo być może kupiła.
 13. Taki, który ma system za tyle kasy, nie będzie sobie "D" zawracał aby tracić cenny czas na pitu-pitu z którego nic nie wynika.
 14. Podnoszę nawet dwie....aby sygnatura była. Lubię wiedzieć na jakim sprzęcie "robią" forumowicze, którzy mają coś do powiedzenia.
 15. Znakomite. Może spróbujesz zatrudnić kurę, aby wytypowała numery Lotto. Trzeba by przygotować tyle koszyków ile numerów . Kiedyś widziałem na festynie (nie w Polsce), grę na pieniądze, gdzie losował szczur.
 16. Można zaoszczędzić na wtyczkach, audiofilskim gniazdku i przy okazji polepszyć brzmienie. Należy bezpośrednio kabel przylutować do przewodów w ścianie, a także do zasilacza w urządzeniu. Proste i skuteczne rozwiązanie
 17. Za taką cenę, jeśli nawet samopoczucie użytkownika wzrośnie o 1%...zdecydowanie warto
×
×
 • Utwórz nowe...