Skocz do zawartości

Marek Muszyński

Uczestnik
 • Zawartość

  106
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marek Muszyński

 1. Pieści moje ucho Twoje stwierdzenie, o "Bowersach serii 700", ponieważ pod wpływem Twojego testu, kupiłem w ciemno te zacne głośniki
 2. Faktycznie nie ma się czym przejmować, aby tylko takie problemy w tych niepewnych czasach były. A tak z ciekawości, jak Twój Arcam, czy cisza zupełna ?
 3. W NADzie C368, który jeszcze mam, cisza jak przysłowiowa "makiem zasiał"
 4. Od wczoraj jestem posiadaczem wzmacniacza Naim Uniti Atom. Zaniepokoiło mnie w trybie "standby" ciche buczenie. Natomiast jak jest wyłączony, panuje zupełna cisza. Wcześniej miałem wypożyczony inny egzemplarz i wydaje mi się, że tego buczenia nie było. Czy ten stan może minąć w miarę wygrzewania, ewentualnie być może się pogłębi ? Zwracać i żądać inny egzemplarz ? Poza tym dzwięk bajeczny z kolumnami B&W 706S2.
 5. Dodaję zdjęcia. Pragnę zwrócić uwagę, że jest jeszcze nieoderwana folia zabezpieczająca wyświetlacz. Bardzo praktyczne są dwa wejścia USB, do których można podłączyć dwie pamięci z plikami muzycznymi. Pamięć z której chcemy odtwarzać wybieramy w aplikacji. Sprzedaję jeszcze pachnący wzmacniacz, ponieważ jak powszechnie wiadomo najważniejsze w audio jest "gonić króliczka" Będzie Pan, Pani zadowolony/a. Kilka testów: https://www.youtube.com/watch?v=wU_WuSi4ovo https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/2790-nad-c368 https://www.avtest.pl/wzmacniacze/item/657-nad-c368 https://www.stereolife.pl/archiwum/testy/wzmacniacze-i-amplitunery/3346-nad-c368
 6. Mnie w temacie "Rozwiązania w audio - fajne, przydatne i nietrafione lub denerwujące" denerwuje, a wręcz wq...a brak pilota w NAD M10 i pokrętne tłumaczenie branży na ten temat.
 7. Miałem w latach dziewięćdziesiątych, magnetofon kasetowy z możliwością wybrania podwójnej szybkością zapisu i odtwarzania 9.5 cm/sek. Był to chyba Japończyk, sprzedawany w USA pod nazwą BIC-T2. To były piękne czasy
 8. Pięknie. Super wypasy, a jaka piękna ozdoba salonu. Teraz wiem po co się żyje...
 9. Miałeś rację. Trzeba podłączyć do HDMI ARC, a także mieć odpowiedni kabel. Podłączałem, wydawało się wypasionym kablem, a dopiero jakiś wyglądający na oko badziew zadziałał. Jedynie do YouTube, używając Chromcasta nie mam pomysłu. Na 80 % zdecyduję się na tego Atoma.
 10. To problem. Ale przecież istnieją firmy kurierskie, aczkolwiek rozumiem Twoje obawy, ponieważ ja bym także miał.
 11. Moona Neo Ace, na pewno nie kupię, ponieważ ja jestem pamiętliwy. W necie są info, jak Moon rżnął "owieczki" wkładając do własnej obudowy bebechy Denona za 1200 $ i sprzedając po 18000 $. Natomiast rozważam jeszcze NADa M10, który jest bez pilota, ale dostałbym w gratisie. "Twój" Arcam SA30 bardzo fajny sprzęt, ale nie ma bluetootha, a chciałbym mieć. Na razie działam na NAD C368, który nie jest zły, ale sami wiecie jak to jest z tym gonieniem króliczka
 12. Dziękuję za sprawdzenie. Gdybym zdecydował się na tego Atoma, nie jest to jakaś wielka niedogodność, że u mnie te dwie funkcje nie działają.
 13. Sprzedam NAD C368 z modułem MDC BluOS 2i. Kupiony w lipcu 2020. Gwarancja do VII.2022. Jak to mówią - stan gabinetowy. W zestawie, wszystko "co dała fabryka". Cena - 4500 zł.
 14. Przypuszczam, że HDMI faktycznie nie lubi się z moim TV. Pomimo, że ma 9 lat /plazma Panasonic/, nie mam zamiaru wymieniać, ponieważ obraz jest doskonały. Gdybyś mógł sprawdzić u siebie Chromcast i YouTube, byłbym wdzięczny.
 15. Tylko kilka: - dwa razy mi się zawiesił. Regulując głośność z aplikacji, także zdarzyło się, dziwne zachowanie - nie można ustawić zegara w formacie 24 godzinnym - z poziomu pilota nie ma możliwości wyłączenia wyświetlania okładki płyty, lub logo stacji radiowej. Jeśli te elementy są z przewagą koloru białego, po pewnym czasie irytuje taka dająca po oczach "lampa" . Można wyłączyć w aplikacji na stałe, ale wtedy ekran będzie pusty Można zmienić na małą ikonę okładki z wyświetlonym tytułem i czasem, ale po chwili wraca do pełnej okładki - nie udało mi się podłączyć TV przez wejście HDMI - Chromecast działa ze Spotify, natomiast z Youtube, też mi się nie udało. Nie wykluczam, że w tych dwóch przypadkach robię coś nie tak Pilot jest funkcjonalny, ale niepotrzebnie błyszczący. Po pewnym czasie będzie porysowany od samego leżenia, że nie wspomnę o użytkowaniu. Natomiast bardzo mi się podobają dwa wejścia USB, które w aplikacji są wyświetlane jako przód i tył. Aplikacja jak i menu urządzenia są w języku ojczystym, co jest chyba zaletą. To by było na tyle, co zauważyłem. Pozostałe, jak wygląd i brzmienie to już "niebo w uszach i oczach"
 16. No nieee, z tym kitem to przesada. Chyba nie ma nadziei, że Naim coś zaktualizuje, ponieważ długo już jest na rynku i mógłby to uczynić wcześniej.
 17. Mam wypożyczonego tego Atoma. Trzeba przyznać, że wygląda i brzmi znakomicie, u mnie z B&W706S2. Natomiast irytują mnie niedoróbki w sofcie. Nie przeszkadza to w słuchaniu, ale tak po ludzku....wq...wia
 18. Przeczytałem cały wątek i dalej nie mam pojęcia do czego ten Roon ? Qrcze to chyba starość
 19. Tak się składa, że mam taki zestaw. Kupowałem w zasadzie w ciemno. Jak napisał Q21 jest precyzyjnie i czysto, aby tak było, oczywiście muza musi być odpowiedniej jakości. Być może będę sprzedawał NADa C368, bo przecież zabawa w audio polega na ciągłym "gonieniu króliczka". NAD, jak mawiają młodzi "stan gabinetowy". Głośników nie sprzedaję. Jeśli coś, odezwij się na PW.
 20. No gdzie, w starej Skodzie Android Auto. Z tym "po problemie" to bym polemizował. Wejdź np. na forum Astra5, to wtedy zobaczysz ile problemów przysparza ten soft. Pomimo, że mam w miarę nowe auto, to ciągle coś się pie......li.
 21. Czy ktoś z forumowiczów ma tego TEACa , aby powiedzieć coś o nim ? Nie ukrywam, ze mam wielką ochotę na te "wycieraczki".
 22. Fakty, faktami, ale pilot ma być i już. Wracając do tego nieszczęsnego NADa M10, na którego miałem chrapkę. Jak wiadomo, można dokupić za trzy stówki pilota. Ale czy to wystarczy ? Gdzieś przeczytałem, że trzeba jeszcze jakoby wyposażyć NADa w odbiornik podczerwieni, bo po jakiego wuja z tyłu jest gniazdo iR ? Proszę uprzejmie potwierdzić, ewentualnie zaprzeczyć. Pozdrawiam.
 23. Piękny inaczej, wygląda jak skrzynka elektryczna .
 24. Zasilanie będzie przez kabel. W moim przekonaniu bez sensu jest dokladanie prawie 100% do "czwórek".
×
×
 • Utwórz nowe...