Skocz do zawartości

Draay

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Zielona Góra

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Możesz wskazać jakie wartości w tych specyfikacjach wskazują na wyższość Chromecasta Audio / Yamahy WXAD 10 nad Traingle AIO Connect?
 2. Tak, wygląda jak M20. Ale wg specyfikacji złącze optyczne iEast M20/M30 jest na 16/44, a w Triangle AIO 24/192, więc teoretycznie ten drugi wygrywa. Dlaczego Chromecast Audio lub Yamaha WXAD10 byłyby lepsze od mojego Triangle AIO C? Yamaha nie ma wyjść cyfrowych
 3. Tylko z tego co wyczytałem, Triangle AIO Connect ma optyczne wyjście obsługujące 24/192. Urządzenia od iEast na optycznym wyjściu obsługują jedynie 16/44. Swoją drogą, podłączyłem AIO optykiem do kolumn i różnica jest wielka w stosunku połączenia Bluetooth - kolumny.
 4. Ostatnio szukałem odtwarzacza sieciowego do swoich aktywnych kolumn Triangle Elara LN05A, jako że poza złączami cyfrowymi i BT nie posiadają one obsługi funkcji sieciowych, na których mi zależało. Ze sprzedawcą kolumn wynegocjowałem cenę 400 zł za Triangle AIO C (zazwczaj do 2 razy droższy ten streamer jest). Towar dziś do mnie dotarł. Od oficjalnego polskiego dystrybutora. Jednak co mi się rzuciło w oczy, to to, że grawerki na kablach 3,5 mm mają logo iEast. Krótki research i okazało się, że iEast od 2017 robi bliźniaczo podobny streamer M30. 1. Domyślam się, że Triangle po prostu sprzedaje pod swoim brandem chiński produkt. Przy składaniu akcesoriów do kompletu pomylono się i wrzucono nie ten kabel? 2. Triangle AIO C ma Deezera, ale nie ma np. AirPlay. Za to ponoć ma lepszą optykę. Ktoś coś wie na ten temat?
 5. O, dzięki. A czy w wypadku użycia odtwarzacza strumieniowego (powiedzmy takiego Triangle AIO C), który jest podłączony do kolumn aktywnych, czyli z ich własnym wzmacniaczem, ten w wbudowany w moje Elary LN05A wzmacniacz wpływa jeszcze na jakość dźwięku, polepsza go? czy może jest tak, że mając pasywną wersję moich kolumn, podłączyłbym je bezpośrednio do odtwarzacza Triangle AIO C to miałbym te sama jakość puszczanej muzyki?
 6. Teoretycznie mogłoby być, ale na kolumny wydałem więcej niż chciałem, więc idę w koszta. Z tym, że jeśli jakość muzyki ma być z tego odtwarzacza słaba, bo będę wolał dopłacić
 7. Kupiłem kolumny aktywne stereo Triangle Elara LN05A. Wyposażone są w BlueTooth 4.0 aptX, ale nie mają podłączenia do sieci, a zależy mi na możliwie najlepszej jakości, kiedy będę puszczał muzykę z laptopa/telefonu przez Spotify czy z dysku sieciowego. Dlatego rozglądam się za odtwarzaczem sieciowym. Kolumny mają złącza analogowe i cyfrowe (koaksjalne i optyczne), więc najlepiej gdyby odtwarzacz sieciowy łączył się z głośnikami cyfrowo. Znalazłem Triangle AIO C. Będzie to ok wybór do tych głośników?
 8. Bardziej od HDMI we wzmacniaczu chodzi mi o wspieranie Bluetootha aptX, AirPlay i Spotify. Rozumiem, że w wypadku NAD 365 musiałbym dokupić jakiś zewnętrzny moduł?
 9. Dziękuję. Proponujecie 2.1, czyli układ z subwooferem, bo głośnik niskotonowy powinien stać jak najniżej? Czy z jakiegoś innego względu? A druga sprawa. Jak wtedy wyglądałby cały system? Amplituner, np. taki Onkyo TX-8270 lub Denon DRA800h czy wspomniany Cyrus. Do niego podłączone 2 kolumny podstawkowe. A subwoofer aktywny podłączony do czego? Ewentualnie dałoby radę zrobić układ bez amplitunera gdzie zarówno kolumny podstawkowe, jak i subwoofer byłyby aktywne? Pozdrawiam
 10. Dziękuję. Chociaż liczę, że siedząc na kanapie, która jest przed regałem, trochę się tym dźwiękiem już będę mógł pocieszyć, Wychodzi mi, że mógłbym kupić 2 tanie kolumny, każda po 1000 zł do tego wzmacniacz za minimum 2,8 k (ze Spotify, AirPlay, BT). Czyli niecałe 5000 zł. Za 6600 zł mogę mieć te Triangle Elary LN05A z wbudowanym wzmacniaczem, a przez to: a) nie będę miał problemu gdzie zmieścić amplituner b) łatwiej będzie mi je przenieść tymczasowo do innego pokoju, gdzie akustyka jest lepsza i tam się cieszyć dźwiękiem Dlatego chyba Elary. Czy może jest jakieś sensowniejsze rozwiązanie w tym wypadku? (Pamiętając, że kolumny muszą mieć poniżej 91 cm i możliwie dużo tego basu dawać w tych 32 m2).
 11. Hej. Posiadam w 32 metrowym salonie (który w części otwiera się także na drugie piętro) regał. We wnękach po obu stronach TV chciałbym postawiać/przytwierdzić do ściany kolumny, najlepiej podłogowe. Domyślam się, że akustyka pomieszczenia pozostawia wiele do życzenia, ale tego już nie przeskoczę. Maksymalna wysokość kolumny to 91 cm... Słucham sporo elektronicznej muzyki, post rocka, rapu; lubię przede wszystkim głęboki bas. Jakkolwiek odpalam także folk czy gitarowe, wokalne brzmienia. Edit: Po sporych dylematach, znalazłem rozwiązanie, które mnie satysfakcjonuje najbardziej. Aktywne kolumny Triangle Elara LN05A, łącznie 6,6 k zł. Wolałbym wersję LN05 bez wbudowanego wzmacniacza, niestety jest o kilka centymetrów większa i nie zmieściłaby się we wnęce regału. Jeśli umieszczenie głośników we wnękach nie będzie korzystne, to je po prostu postawię przed regałem..
×
×
 • Utwórz nowe...