Skocz do zawartości

jamjest

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O jamjest

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Góra
 1. Ok. Dziękuję Panowie za wasz poświęcony dla mnie czas. Zdecyduje się między Heco a Audiosympton.
 2. Bardziej zależy mi na muzyce. Na chwile obecną polecacie: Heco Aurora 1000, Audiosymptom i8. Jakieś inne propozycje albo wg Was, który z powyższych jest lepszym wyborem ?
 3. Hmm... zatem sam zestaw 2.0 z kolumnami heco aurora 1000 będzie git ?
 4. Ogólnie poszukuje zestawu 2.0. Ale koledzy wyżej napisali, że mój wzmacniacz słabo się nadaję do zestawu 2.0, nie mniej jednak dla takiej powierzchni, którą posiadam polecają kolumny Heco Aurora 1000. Prześledziłem temat i widzę, że kolumny te są kompletowane w zestawy 5.0 lub 5.1 (stąd się zastanawiam czy przy rozważaniu ew. przyszłej rozbudowy mój wzmacniacz będzie już jak najbardziej odpowiedni). Tak jak pisałem wcześniej poszukuje zestawu do mojej powierzchni lokalu, zestaw uniwersalny (muzyka, filmy). Chciałem zestaw 2.0 bo chyba? jest to tańsze rozwiązanie jeśli nie zależy mi na dźwięku przestrzennym jaki daje zestaw 5.0, 5.1. Dla porówniania znajomy zakupił taki zestaw (wzmacniacz taki sam jak mój ONKYO TX-NR686 7.2): Jamo S 8 ATM + S 81 CEN + S 801 + S 809 + S 808 SUB Zestaw kolumn do kina domowego 5.1.2 z głośnikami modułowymi do Dolby Atmos. i powiem szczerze, że mnie ten zestaw nie powala. Bas jest zbyt przeważający nad resztą a na imprezach (typu sylwester) brakowało mu mocy. Chciałbym coś odpowiedniejszego.
 5. Wybaczcie mój brak wiedzy ale tak jak widzę na necie kolumny Heco Aurora 1000 można spotkać na solo (tzn. zestaw 2.0) ale również są kompletowane w zestawy 5.0 (Heco Aurora 1000/300/30) lub 5.1 (HECO Aurora 1000 300 Center 30 Sub 30A). Czy do takiego zestawienia mój wzmacniacz się nie nadaje ? Pytam, ponieważ zamiast tracić na wymianie wzmacniacza, może w przyszłości uzupełniłbym pomału o te kolejne kolumny do zestawu 5.0 lub 5.1 i byłoby super?
 6. To już sporo zachodu, zważając uwagę na masę innych rzeczy, które mam do zrobienia związku z przeprowadzką. Może spróbujemy dobrać coś do tego wzmacniacza ? Może zestaw 2.1 będzie odpowiedniejszy? Ew. dobralibyśmy kolumny a kiedyś tam rozważyłbym zmianę wzmacniacza ? Co sądzicie o tych kolumnach Elac Uni-Fi FS U5 ? Jest sens ?
 7. Witam po raz pierwszy Panowie, a może i Panie również, proszę o waszą fachową pomoc w doborze sprzętu (kolumny stereo) do uniwersalnego użytkowania (muzyka (dance, disco, techno, rock) oraz filmy i seriale). Więcej informacji: 1. Powierzchnia otwarta: salon+jadalnia+kuchnia o łącznej powierzchni 68 m2 (patrz rysunek). 2. Kwota. Wy mi powiedzcie jaka powinna być. Liczyłem na coś rzędu 3,5tyś zł, ale chyba to za mało? 3. Sprzęt może być używany. 4. Posiadam już wzmacniacz ONKYO TX-NR686 7.2. 5. Preferuje zakup stereo (2.0) bez przyszłego rozbudowywania. Jeśli coś pominąłem to proszę o pisać. Za błędy i nieścisłości w moim pierwszym tutaj poście z góry przepraszam ;-).
×
×
 • Utwórz nowe...