Skocz do zawartości

obi

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O obi

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Niestety jest problem z dostępnością Indiana line nota A co myślicie o zestawie: Yamaha rx-v485 + 4 x Heco Aurora 300 + Aurora Center 30 i ew Magnat Sub 302A do tego. Ew co byście w nim zmienili? Czy Heco aurora są lepsze w porównaniu do Indiana line Tesi? oraz czy będą odpowiednie do Yamaha rx-v485?
 2. OK, to wstępnie jestem zdecydowany na Yamaha rx-v485 + indiana line 260x, 740x, 240x. Jaki subwoofer do tego najlepiej proponujecie?
 3. A zaproponujesz cały zestaw z "Tesi 261" i "KEF Q350" ? i co zyskam wybierając je a nie " 260x+740x+240x" ?
 4. Bardziej chodziło mi o usytuowanie ich. Tz fronty stanęły by na szafce rtv, a tyły po bokach kanapy z tyłu na podłodze. Więc jeśli tyły małe na podłogę to nie wiem czy kanapa nie była był przeszkodą (zasłaniała by trochę jednak te głośniki). Rozumiem z Twojej wypowiedzi, ze dawanie wyższych na tyły niż te na froncie nie jest dobrym rozwiązaniem?
 5. które z tych (240x czy 260x) miały by iść na fronty? bo wszystkie są podstawkowe, a myślałem o frontach podstawkowych a tyłach podłogowych.
 6. Skupił bym się jednak na nowym sprzęcie i amplitunerze av (dokupienie kolejnych głośników zapewne pod koniec przyszłego roku, ew w następnym więc do 2 lat). Jeśli nie dam rady znaleźć nic sensownego do 3,5k (amplituner av + 5,1 (albo chociaż 5.0) no chyba, że jesteście w stanie coś zaproponować) to jakie 2 głośniki fronotowe polecacie mi do amplitunera Yamaha rx-v485 (abym zamknął się w kwocie 3,5k) (czy warto iść w sprzęt marki Pylon Audio) i póxniej mógł dobrać do tego sensowne pozostałe głośniki + sub w przyszłości? Ew może nawet inny amplituner jeśli nie Yamaha rx-v485? Jestem otwarty na propozycje.
 7. Chyba, że do 3,5 k uda się kupić amplituner Yamaha rx-v485 (lub coś podobnego) i zestaw 5 głośników (zamiast 2) innych (tańszych niż Pylon Audio) a za jakiś czas osobno poza budżetem dokupię subwoofer. Jakie rozwiązanie uważacie za lepsze i jaki zestaw proponujecie w wariantach: - amp + 2 głoś - amp + 5 głoś w budżecie do ok 3,5 k.
 8. Też sie zastanawiałem na amplitunerem stereo, ale kupując go zamykam się na możliwość ewentualnej rozbudowy w przyszłości, np do 5.1. Teraz myślę z racji budżetu o dwóch głośnikach (i np w przyszłym roku sub), ale jeśli za 2 lata będę chciał go rozbudować do 5,1 to w przypadku ampli AV wystarczy, że dokupię dodatkowe 2 głośniki. No chyba, że się mylę i jednak uważasz, że lepiej pójść w amplituner stereo? Edit, A jeśli amplituner stereo to jakie modele polecasz?
 9. Witam, Szukam amplitunera + głośników do salonu ok 20 m2. Głównie do TV + filmy (netflix) + muzyki. Budżet ok 3,5k. Generalnie chciałbym amplituner + głośniki + sub. Wiem, że z tym budżetem może być ciężko kupić dobry sprzęt więc na chwilę obecną chcę ten budżet przeznaczyć na amplituner + głośniki a subwoofer dokupić w przyszłości. Czytając forum + oferty w sklepach wybór padł na amplituner Yamaha rx-v485. Co myślicie o tym wyborze, ew co w nim odradzacie lub co w zamian? Z głośnikami mam większy problem. Potrzebuje 2 głośniki, które maja stanąć na szafce RTV (nie na podłodze). Głównie przykuły moją uwagę głośniki formy Pylon Audio; tylko jakie? Jakie głośniki byście polecili do tego amplitunera? a może zupełnie coś innego. To mój pierwszy zestaw (wcześniej używałem zwykłych głośników komputerowych 5.1) więc jestem zielony w tym temacie. Proszę o pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...