Skocz do zawartości

ekszielonogorzanka

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ekszielonogorzanka

 1. Mówi się trudno, wygląda na solidny i porządny. Zamówione. Dziękuję za nakierowanie
 2. Dzień dobry. Szukam uchwytu montowanego do sufitu na głośniki surround. Znalazłam takie coś B-TECH BT34, ale nie jest on dostępny. Szukam inspiracji jak przerobić inne uchwyty, aby można było je przymocować do sufitu, nie do ściany. A może są inne rozwiązania dedykowane do montażu na suficie, do których nie dotarłam? Waga głośnia 3,2 kg.
 3. Panowie, chciałam Wam podziękować za zmotywowanie mnie do wywarcia wpływu na projektantkę. Stawiamy kurde ścianę! Nie ma bata.
 4. Dzięki Panowie za porady. Dzięki nim nie wydam kasy na głośniki, bo to nic nie da przy takim układzie. Czyli głośnik tylko na potrzeby TV, reszta pójdzie w ucho dokanałowo
 5. Kurczę widzę, że kiepsko i to bardzo z tym ciastkiem, same okruchy zostaną. Czy w taki układzie jest sens ładować kasę w dwa głośniki i ew. subwoofer czy lepiej kupić lepszy tv z soundbarem, czyli pójść w wizję? Ale jak będzie brzmiał Rammstein na sounbarze...
 6. Pani projektant tego nie przełknie. Specjalnie rozwaliliśmy ścianę po prawej stronie kominka, żeby wpuścić więcej światłą dziennego do salonu. Taras mam zabudowany ogrodem zimowym i było ciemnawo w salonie za dnia. Jak jej powiem, że stawiam ścianę to zejdzie na zawał.
 7. Dom ma prawie 20 lat, także wtedy była inna myśl techniczna
 8. Czyli umieszczenie z tyłu dwóch głośników mówicie nic nie da? Obok TV po jego lewej stronie będzie regał z książkami TV wisi na ruchomym wieszaku.
 9. Ciąg komunikacyjny mam zaplanowany po tej węższej stronie kominka (lewa strona patrząc z salonu). Przy TV nie będzie spacerniaka. Może na rysunku to nie wygląda, ale tak będzie.
 10. Pod schodami jest biblioteczka z fotelami do czytania. Mam ok 2 tys. książek, także nie ruszę tego.
 11. To jest myśl bardzo trafna. Jak dobrze czasami zapytać mądre głowy. Ale czy od kominka nie będzie się nagrzewał sprzęt? Teraz kominek zamieniam na wolnostojącą kozę, bo poprzedni w zabudowie tak grzał, że stopił styropian pod podłogą. Myślę, że za mało jest tam miejsca, aby upchnąć kozę i TV. Także antyrama z obrazem niestety będzie musiała wisieć tam, gdzie wisiała.
 12. Dzień dobry. Po gruntownym remoncie parteru domu połączyłam salon z jadalnią. TV już mam ;) Najczęściej (90%) TV będzie oglądane z salonu. Sporadycznie z jadalni. Mam wszystko rozryte i zastanawiam się nad sensownym rozmieszczeniem głośników. Ile, gdzie i jakie proponujecie rozmieścić kolumny? Zależy mi na jakości, a nie na ilości. TV znajduje się w takim sobie miejscu, więc szału pewnie nie będzie. Link do planu jest tutaj -> Plan pomieszczeń. Powierzchnia salonu 23,44m2, powierzchnia jadalni 17,60 m2. Odsłuch pół na pół muzyka i film.
×
×
 • Utwórz nowe...