Skocz do zawartości

tadekk55

Uczestnik
 • Zawartość

  194
 • Dołączył

O tadekk55

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. a co do mi boxa https://www.google.com/search?q=mi+box+auto+refresh+rate+kodi&ei=0GIBYbrjNemBjLsPqL6fqAo&oq=mi+box+auto+refresh+rate+kodi&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAM6BwgAEEcQsAM6BggAEBYQHjoFCCEQoAFKBAhBGABQ9NQBWMbiAWDu5AFoAHAEeACAAZwBiAHJBJIBAzEuNJgBAaABAaoBB2d3cy13aXrIAQXAAQE&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwi6i7-w9oXyAhXpAGMBHSjfB6UQ4dUDCA8&uact=5
 2. Jeśli ustawisz odpowiednią opcję to będzie auto widocznie ustawiłeś nie to co należy pamiętaj nie opcje ekranu opcje wideo. Ustawiasz na on start/stop. Żadnej innej funkcji nie włączasz.
 3. Najlepsza możliwa opcja to Panasonic UB820 kolejny Sony X800m2. Jakoś od ponad roku ani jedna używka się nie pojawiła na pl rynku, z oppo 203 jest lepiej ale ceny ~4500.
 4. Ale po co sprawdzać inne apki jak 99% użytkowników korzysta z kodi i jest on najlepiej działającym programem nie ma mowy aby stwarzał on problemy. W kodi najważniejsze to włączenie przełączania tv do odświeżania w jakim jest materiał wideo, funkcja jest w zakładce ustawienia wideo tryb ekspert.
 5. 4 tys także propozycje jak zwykle trafione...
 6. Po co pytałeś od HDR10+ skoro z komputera go nie wypuścisz. Filmy HDR10 są nagrywane w 10 bitach, 12 jest zarezerwowane dla DV i HDR10+. RGB nie jest trybem filmowym jest nim YUV. panel nvidia to ty zostaw w spokoju wszystko w zasadzie konfiguruje się w madvr.
 7. Nie można Onkyo konfigurować nic się nie zmieniło w tym temacie. EMOTIVA BASX A-5175 zamiata ten wzmacniacz jak chcę nie wspominając o końcówce XPA. A jak komuś zależy na stereo to nie kupuje końcówki tylko wzmacniacz a wejściami main in/amp in i przełącza się w tryb pracy końcówka/wzmacniacz, źródła muzyki podłączone do wzmacniacza. Takie połączenie dalej najlepszą możliwą jakość w stosunkowo prostym układzie.
 8. Co tu jest napisane: 11.2-ch processing and pre-outs for 7.2.4 layouts ? 10 i 11 kanał musi być napędzany z zewnętrznej końcówki.
 9. Długo oczekiwana oficjalna specyfikacja amplitunera Onkyo RZ50 TX-RZ50_US_1007.pdf
 10. Nie istotne akurat sajsungi to jedne z najlepszych barów.
 11. Zidoo Z9X jeśli tylko pliki Nvidia Shield TV 2019 Pro jeśli oprócz plików ma mieć również netflix i całą resztę serwisów. hdmi 1.4 brak obsługi hdr i 4k tylko do 30 klatek także nie nadaje się do 4K.
 12. Bo eARC jest od niedawna i stwarza wiele losowych błędów na dodatek np LG nie obsługuje DTS także nawet eARC nie pomoże ci w tym wypadku bo nie działa wtedy ani dekodowanie tego formatu ani przekazywanie właśnie przez eARC dalej. Nie ma żadnego laga. Ale możesz kombinować szukać ba nawet są lepsze rozwiązania któ©e pozwalają kupić stary ale na wypasie amplituner dzięki temu https://www.thenaudio.com.
 13. Nie ma też żadnej informacji o źródłach audio/video także słabo.
×
×
 • Utwórz nowe...