Skocz do zawartości

Ewa

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Ewa

 • Ranga
  Debiutant
 1. Nagrałam zwykłą płytkę audio CD. W celu przetestowania nagrałam na płytach różnych producentów, z prędkością najniższą (10 x) i najwyższą ( 24 x), niektóre płyty nagrałam w całości, na innych nagranie zajmowało 2/3 miejsca. Wszystkie bez wyjątku są odtwarzane. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.
 2. Witam i przepraszam, że tak długo nie odpisywałam lecz niestety nie było mnie w kraju. Chciałabym jeszcze raz wszystkim bardzo podziękować za pomoc, a szczególnie RoRo, miałeś rację. Nagrałam na płytach CD-R i pięknie odtwarza.
 3. Witam, dziękuję bardzo za odpowiedzi. Niestety dzisiaj nie mogłam sprawdzić. Kupiłam kilka różnych płyt CD-R, zaraz ponagrywam i jutro zobaczę czy coś z tego wyjdzie. Mam jednak pewne obawy, że ten sprzęt nie jest pierwszej młodości i może w ogóle nie obsługiwać tego formatu, no ale jutro sprawdzę i napiszę. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
 4. Oczywiście, że jest zamknięta zaraz po nagraniu płyty, zanim wysunie się tacka z płytą. Zresztą gdyby nie była zamknięta to i zwykły radio-odtwarzacz chyba także nie odtworzyłby nagrań.
 5. Witam serdecznie, jestem tu po raz pierwszy więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Laptopa kupiłam niedawno, zaczęłam nagrywać płyty z muzyką, no i pojawiły się pewne problemy, z którymi mam nadzieję pomożecie mi się uporać. Nagrywam muzykę przy pomocy programu Ashampoo, płyty jakich używam to Verbatim CD - RW, wszystkie nagrane pliki to MP 3. Doskonale odtwarzają się w zwykłym radiu z odtwarzaczem, natomiast w samochodzie odtwarzacz natychmiast wyrzuca płytę. I tu prośba do was, doradźcie mi jak powinnam je nagrać, jakie powinno być rozszerzenie pliku, jaka jest najlepsza prędkość nagrania, czy może też te płyty są niedobre? Czytałam trochę na ten temat, m.in. to, że starsze odtwarzacze mogą nie odtwarzać w formacie MP3 (samochód to Toyota z 2004 r., niestety nie mam pojęcia co to za odtwarzacz), jeżeli tak jest to wiem tyle, że trzeba przekonwertować MP3 na pliki z innym rozszerzeniem ale jakim? Jaki darmowy program do tego polecacie (najlepiej w miarę prosty i w języku polskim). Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
×