Skocz do zawartości

herur

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O herur

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. QX ma ponoć najnowszy soft, tak mnie zapewniał sprzedający. Przy podłączeniu do kompa sam wyszukał sterowniki i zadziałał poprawnie. Karta dźwiękowa ma najnowsze sterowniki. Jak miałem go w Streamerze to pokazywał 192k z usb. Podejrzewam, że netbook ma słabą kartę (muszę sprawdzić na innym), albo kabel słabej jakości.
 2. Ze Streamera cyfrą, nie ma analoga. Podłączyłem laptopa do wzmacniacza i muza ruszyła bez problemu. Wzmacniacz pokazuje jakość 48k. W laptopie lenovo x250 mam ustawienia dźwięku, tylko na głośnikach wbudowanych mogę ustawić 192k, natomiast jak wepnę kabel usb z wzmacniacza to zaraz zmienia się na 48k. Nie wiem czy to wina karty dźwiękowej w kompie czy kabelka(znalazłem w piwnicy od drukarki). Co do modułu QX nie było żadnego problemu z przełożeniem do wzmacniacza. Po włączeniu do sieci zaraz pokazał wersję QX:). Słuchałem ponad 3 godz różnej muzyki ze CDi i muszę stwierdzić że delikatnie dodaje szczegółów.
 3. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź RoRo. Nie mam doświadczenia w podłączaniu kompa do wzmacniacza. Musi to być kabel taki jak do drukarki USB A-USB B i do tego jakiś program w kompie? A jak z jakością dźwięku? Kolega dał mi trochę muzyki we formatach 24bitowych i zastanawiam się czy nie wystarczy w takim razie sam komp, a Streamer jest niepotrzebny? Ze względu na istniejącą sytuację z dzisiejszym dniem postanowiłem się pobawić moim sprzętem. Co myślicie o wyjęciu modułu QX ze Sreamera i wpięcie go do wzm 8XPD? Wniesie coś dodatkowego w dźwięku ze źródła z CDi?
 4. Ogólnie to też nie słucham klasyki ani jazzu, bardziej rock, elektroniczna, dance itp. Zastanawiam się tylko do czego służy wyjście usb we wzmacniaczu 8XPD?
 5. Mój pierwszy zestaw Cyrusa to wzm 3 i cd dad3 zakupiony ponad 3 lata temu. Później doszedł psx-r, tylko wtedy był podpięty do wzmacniacza i wydawało się że dużo wnosi. Po zmianie zestawu na 8xpd i cdi i po wielu próbach został na stałe z cd. Natomiast podpięty do Stream XP2QX niedawno kupionego już tak nie zmienia. Może dlatego że słucham plików na nim w rozdzielczości 24/192.
 6. Siedzę cały czas na wszystkich portalach aukcyjnych. Był niedawno na naszym i z fajną ceną ok 2200 zł tylko że kolor srebrny. Napisałem do przedstawiciela kolumienek czy jest możliwość upgrade moich, i teraz czekam na odpowiedź. Wtedy bym spróbował jeszcze bi-amping
 7. Podłączyłem najpierw do wzmacniacza i niewiele zmieniło. Natomiast po podłączeniu do cdi różnica była o 50 % lepsza. Aż nie chciałem uwierzyć i bawiłem się przez ponad dwie godz odłączając i podłączając :). Niedawno zawitał u mnie Streamer i teraz chwilowo jest do niego podłączony, bo też wiele wnosi. Jeszcze myślę o zakupie końcówki X Power, ale czekam aż się pojawi z drugiej ręki. Właśnie chciałem zapytać jaka konfiguracja będzie lepsza: Streamer Xp jako pre i do niego końcówka X Power, czy wzm 8XPD i końcówka X power, a cdi i streamer jako źródła? Niestety moje kolumny maja tylko jedną parę wyjść, więc nie zrobię, jak wcześniej opisywaliście, że wzm na górę i średnie, a końcówka na dół. Chyba że da się w prosty sposób przerobić kolumienki(producent podaje, że jest taka opcja).
 8. Witam, to i ja się ujawnię. Śledzę forum już od jakiegoś czasu, tylko jakoś odwagi było brak żeby się ujawnić. Mój zestaw to: Wzm 8XPD, Stream XP2 QX, CDi z podpiętym PSX-r. Kolumny to Neat Acoustics Motive SX1, kabelki głośnikowe Chord Odyssey X, kabel 2 x rca XLO Signature, streamer podłączony zwykłym optykiem. Pomieszczenie to 16 m2 na podłodze wykładzina. pzdr
×
×
 • Utwórz nowe...