Skocz do zawartości

Michal S

Uczestnik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Michal S

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. C338 może być dość "na styk" - pomieszczenie i kolumny są niemałe i tak jak już to było wspomniane - nie ma możliwości ewentualnej rozbudowy.
 2. Może coś z serii ELAC B5.2 / B6 - na pewno warto posłuchać chociaż z Ceolem mogą nie rozwinąć pełnych skrzydeł.
 3. Do streamowania wystarczy Chromecast Audio za 100 PLN po optyku lub późniejsza rozbudowa o moduł BluOS. Z TV optykiem bez problemu można przejść.
 4. Wydaje się że w cenie B&W 706 możesz złożyć jakiś solidny zestaw stereo ze wzmacniaczem, sam pozbyłem się Denona Ceol N9 ostatnio i myślę że warto.
 5. Szukałem ostatnio wzmacniacza do Zensor 3, skończyło się na C368 którego też warto wziąć pod uwagę.
 6. Witam, jako podsumowanie chciałbym napisać że ostatecznie wybrałem C368 i jestem bardzo zadowolony, troszkę jakbym ściągnął jakieś niewidzialne koce z Zensor 3, w przyszłości z większymi kolumnami może być tylko lepiej. Bas znalazł swoje miejsce , gitary mają struny, wszystko jest grane precyzyjnie, dynamicznie i nadal przyjemnie. Zmieniłem też lekko ustawienie samych głośników. Transportem aktualnie jest Chromecast Audio oraz USBAPP z USB-C Androida dla gęstych plików. Dziękuję wszystkim za wsparcie, pomoc w decyzji oraz oferty.
 7. Niestety nie, w domu mam Zensor 3 których nie było w salonie ale Elac dobrze prosperują do przyszłej rozbudowy i myślę że tego szukam.
 8. Byłem posłuchać kilku zestawów i zdecydowanie granie C338 mi odpowiada (Yamaha 803D to zupełnie nie moja bajka) i zastanawiam się czy w podobnej cenie A8 jest warty uwagi i ściągania z Chin w ciemno.
 9. Miałeś może okazję posłuchać A8? Jak on się ma do NADów pokroju C338/C368/C356bee?
 10. Z Ceolem właśnie różnie, tu nawet nieźle o nim piszą, ale bezpośrednie porównanie do klasycznego wzmacniacza pewnie by coś więcej powiedziało: https://audio.com.pl/testy/stereo/minisystemy/2467-denon-ceol-n9 Dzięki, aktualnie więc trzymam się tego planu, szczególnie że implementacja jest wzięta z wyższego C368.
 11. Ciche granie też mi jest potrzebne że względu na małe dzieci które czasem śpią, Yamaha natomiast ponoć podbija skrajne pasma co nie do końca mi pasuje, na pewno jednak warto odsłuchać pewnych konfiguracji, dzięki. Przejściowo zastanawiam się żeby właśnie wybrać C338 który w pełni mi zastąpi Ceola a do tego lepiej i bardziej naturalnie napędzi Zensory, da też manewr do wyboru większych kolumn za jakiś czas.
 12. Czy branie pod uwagę C338 (2x50W) ma większy sens w porównaniu do posiadanego Ceol N9 (2x60W) czy lepiej celować przynajmniej w C356bee? Funkcje sieciowe, kompaktowy rozmiar i wygląd przemawiają za C338.
 13. Dzięki, Zensor 5 jest faktycznie podobny cenowo jednak ja mam Zensor 3 które są trochę tańsze i mniejsze. A Cyrus One się zainteresuję.
×
×
 • Utwórz nowe...