Skocz do zawartości

AniaSz

Uczestnik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

O AniaSz

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A wiec jestem już w posiadaniu Roksana K3. W porównaniu z cyrusem one wygrał bez najmniejszych problemów. Skala dynamika i kontrola wszystko na rzecz Roksana. Dźwięk nie odbiega od dac-a w cyrosie choć idzie teraz z Bluesound 2i. Teraz pytanie o dac, bo na pewno można lepiej: używany do 4-tyś a nowy do 8 tyß zł. Macie coś do polecenia?
 2. Lista przyjemna 😉 Są kawałki gdzie rzeczywiście bas schodzi nisko 😁 Ale chyba jednak muszą troszkę pograć bo czuć że drzemie potencjał tylko jak by ktoś głośniki usztywnił. Ale jeśli będzie taka okazja sprawdzę z Roksanem. Bo jak rozumiem Nad odpada, to może coś z Magnata. Ale na spokojnie. A kabelki dobrze podłączone 😝😆
 3. Może masz racje wspominając o wygrzaniu. Moje sugerowanie się było opisami z różnych forum , że na początku strasznie dają niskimi tonami a u mnie wręcz odwrotnie. Dopiero przy głośniejszym słuchaniu bas dawał znać o sobie, a tak to takie delikatne pukanie. U brata gdy miał kefy r300 to pamietam że przytykać jeszcze otwory gąbkami bo za bardzo „buczało”. Przy Metalice było bardzo słabo. Ps. playliste chętnie przyjmę.
 4. Teraz mnie nie ma ale prześle wieczorem
 5. Witam. Jestem po kilku godzinnym odsłuchu zestawu Cyrus One HD, Bluesound Node 2i i Kef r700. Wnioski jeśli chodzi o elektronikę to dac z wzmacniacza i sieciówki bardzo podobne , w moim odczuciu tylko środek pasma bardziej wyeksponowany po dac z Cyrusa. Ale problem jest jeśli chodzi o kolumny. Wiem że są nowe i niewygrzane, ale czytając opisy wszędzie jest o dużym początkowym basie. A u mnie go prawie nie ma. Brat z kolumnami jeździł po całym pokoju przeróżne ustawienia i nic nie dało. Jedynie dobrze słyszalny i odczuwalny jest przy dużej głośności, a to i tak nie to co być powinno. Środek pasma i góra jak najbardziej ok. Wina wzmacniacza czy kolumn? A może jest jakaś korekta tonów w Bluesound ?
 6. Dzięki za podpowiedz 😊
 7. Czyli analogowo to będzie szło z dac Bluesound , a cyfrowo z dac Cyrusa jeśli dobrze rozumiem. Cyfrowo to przez optyk?
 8. To wypożyczę najpierw Cyrusa One bez dac i zobaczę jak będzie grało z dac Bluesound. A jak najlepiej połączyć Bluesound do wzmacniacza, jakimi wejściami?
 9. A jakie przewody głośnikowe polecacie. I w Kef na 4 czy 2 wtyki. Różne czytam opinie. Wygladowo odpada, choć pewnie jakościowo nie.
 10. Ale przy Cyrus one jeśli będzie potrzeba podpięcia tv można to zrobić przez Bluesound Node 2i optykiem,czy się mylę. A Bluesound jak przez chinch czy jak to się nazywa?
 11. Tylko tak patrzę czy nie wystarczyłby Cyrus one bo ten z Hd wydajnością się raczej nie różni?
 12. Dlatego na samym początku wspomniałam o Roksanie , bo wydaje się być najmocniejszy. Ale rzeczywiście Cyrus do ułomnych nie należy biorąc pod uwagę cena-moc.
 13. Wyglada jak zabawka 😉, aż trudno uwierzyć że ma takie parametry. Trzeba byłoby zobaczyć go na żywo. Choć myślałam o bardziej klasycznym wyglądzie.
×
×
 • Utwórz nowe...