Skocz do zawartości

HQ150

Uczestnik
 • Zawartość

  2 052
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez HQ150

 1. Naprawdę tak odczytałaś jego słowa, że świadomie wszystko co napisałem to nieprawda. Tak wyraził to że się mylę? Załóż taki temat to się dowiesz, że świadomie piszesz nieprawdę. Czyli kłamiesz po prostu. A moderacja Ci napisze, że w ten sposób forumowicz chciał grzecznie zaznaczyć, że się mylisz. I zapytają go o zgodę na małą zmianę jego wpisu, żeby mógł pozostać wpis, że nie wszystko co Ty napisałeś w tym temacie to nieprawda. Warto więc?
 2. No właśnie. To jest normalna praktyka? Jak ktoś napisze coś co wymaga moderacji to pytacie autora o jego zgodę?! Nie o żadne stanowisko mi chodzi tylko o zarzucenie rozmówcy, że świadomie wszystko co napisał to nieprawda. I Ty się pytasz autora tych oszczerczych słów, czy się zgadza na ich wymoderowanie?! To jeśli obiecacie, że tak będzie wyglądała moderacja nie tylko w przypadku tego forumowicza, ale także zawsze w moim i każdego innego forumowicza, to ja problemu nie widzę. Umowa stoi? Przed każdą Twoją interwencją zapytasz się autora wpisu czy się zgadza na Twoją interwencję. Lubię jak wszyscy są traktowani tak samo.
 3. To mnie nie boli. Na tym polega rozmowa, żeby przedstawiać swoje racje. Boli mnie to co napisałem. On może mieć inny punkt widzenia ale moim zdaniem nie ma prawa bezpodstawnie pisać, że to ja piszę to nieprawda i robię to świadomie. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Mam tolerować takie zachowanie czy nie?
 4. Dobra jestem po rozmowach z Olą i wytłumaczę swoje stanowisko. Wczoraj jeden z forumowiczów w moim temacie uprzejmy był napisać, że ,,mam świadomość tego, że wszystko co tu napisałem to nieprawda''. Czyli zarzucił mi po prostu kłamstwo. Świadome pisanie nieprawdy. Zgłosiłem ten fakt moderacji i po dłuższym czasie odpisali , że zmienili jego wypowiedź ( UWAGA) ZA JEGO ZGODĄ, na treść, że nie wszystko co tam napisałem to prawda. Sam forumowicz zapytany gdzie niby napisałem tą nieprawdę i jakie ma na to dowody oczywiście żadnych nie podał. Moderacja nie była nawet uprzejma przy tej wymoderowanej jego wypowiedzi nawet wspomnieć, że była niestosowna i wymagała moderacji. No ale jak przecież uzyskiwali od niego zgodę na tą moderację jego słów, to sami wicie-rozumicie. Zgoda forumowicza na wymoderowanie jego postu. Nie mogę to w dalszym ciągu uwierzyć. I teraz pytanie brzmi: Waszym zdaniem powinienem się zgadzać na takie traktowanie czy nie? Zdecydujcie. Zliczymy rano ilość tak i nie. .
 5. Jak widzisz czasami wręcz trzeba.
 6. Proszę o usunięcie mojego konta.
 7. Kolejny obrazoburczy teledysk Maty. A nowy album już w piątek
 8. Nowy serial Apple TV+ na podstawie powieści Isaaca Asimowa. Strona wizualna podobno zjawiskowa a i sam serial zapowiada się bardzo ciekawie
 9. Szkoda wyrzucać sprawne urządzenie. Komuś się przecież może przydać. Wystarczy jak sobie go przełoży do innej obudowy za parę złotych.
 10. Masz rację, że niedużo. Ale z mojego doświadczenia wynika, że paki schodzące bardzo nisko dużo lepiej radzą sobie z basem tym najczęściej słyszalnym niż te które jego zakres mają tak na pograniczu. Wtedy w muzyce pojawią się niesamowita energia i kontrola. Robią to po prostu jakby na luzie.
 11. No właśnie. Już bym wolał jako ,, drugie brzmienie'' kupić ten wzmak. https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-krell-vanguard-CID99-IDLInHQ.html#70045771ad Mogło by się okazać, że by było szybko tym pierwszym.
 12. Bardzo, bardzo dobry wzmak https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-krell-vanguard-CID99-IDLInHQ.html#70045771ad
 13. U mnie soundtrack z Diuny Hansa Zimmera
 14. Wczoraj miał premierę pierwszy odcinek piątego już sezonu, sympatycznego serialu o młodym autystycznym lekarzu, The Good Doctor
 15. Mam nadzieję, że moderacja podzieli moje stanowisko co do tego, że nie wolno nikomu z tutaj obecnych publicznie zarzucać kłamstwa dopóki się go nie udowodni. Nie, nie doniosłem tylko poprosiłem o interwencję. Przecież tego nie ukrywam. Najpierw przecież zwróciłem się do Ciebie z zapytaniem czy masz jakieś dowody na to, że zarzucasz mi świadome pisanie nieprawdy. Jak jeden z nas zarzucał administracji bezpodstawnie łamanie prawa, to też ostro protestowałem. Nie będę dobrowolnie uczestniczył w rozmowie gdzie takie rzeczy się toleruje. Szanujmy się.
 16. Moderatorze. Myślałem, że dla każdego aż nadto czytelnym będzie, że to był żart. Jak widzisz Twojej Szefowej się nawet podobał. Napisałem go właśnie po to, żeby co poniektórzy zauważyli jak mało znaczące są te nasze tytuły tutaj. Nie zgadzam się! Służy. Dobremu samopoczuciu. Twojej Szefowej ,, zrobiłem dzień'' i bardzo mnie to cieszy, że komuś mój wpis dodał trochę kolorytu w poniedziałkowy dzień.
 17. CESSARO HORN ACOUSTICS Warto obejrzeć co robią. To odlot zupełny.
 18. Nie właśnie tanio okazja. Najdroższe ich paczki coś chyba pod dwa miliony euro:-)
 19. Bożenka, Bożenka. Co? Jak już umrę to nie ściągaj mi ślubnej obrączki. ... .... Ale dlaczego? Bo chcę, żeby tam na górze od razu zauważyli, że w piekle już byłem.
 20. Nie. Tanie wtyczki są tanimi wtyczkami. Podróbkami są wtedy, kiedy udają i są sprzedawane jako niby oryginalne a nimi nie są.
 21. Rozumiem. Czyli tak całkowicie bezpodstawnie imputujesz mi tutaj pisanie nieprawdy. Doprawdy przemiło.
 22. O kolego! Tu nie ma to tamto. Ja nad tym ponad dwa miesiące razem z rodziną dalszą i bliższą myślałem. Tu się tantiemy należą. Poza tym niestety masz za dużo wpisów. Ty już koło nietoperza mi latasz!
×
×
 • Utwórz nowe...