Skocz do zawartości

Easy

Uczestnik
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Easy

 1. Ja mam inny modę AA ale grają właśnie z Kef R3 i polecam sprawdzić np R5
 2. Wzmacniacz z przodu wyjście słuchawkowe a w tym urządzeniu aux jack
 3. To proponuje kabel typu https://m.sklep.rms.pl/lindy-6010-kabel-gitarowy-duzy-jack-6-3mm-duzy-jack-6-3mm-0-5m?from=listing o ile w tym odbiorniku to aux to „duży” jack
 4. Pytałem o odbiornik a opisałaś mi wzmacniacz, który w tym przypadku nadaje sygnał. Jakie wejścia ma to co do niego podłączasz ?
 5. Jakie masz złącza w tym odbiorniku ??
 6. Masz z przodu wyjść jack. Kabelek Jack-RCA i powinno być Ok
 7. A co Cię skłoniło do wybrania REC OUT ? Wzmacniacza nie znam ale pewnie ma stają wartość na tym wyjściu. Nie ma innych wyjść ?
 8. Nawet nie próbuj kupować bez przesłuchania. Wypożycz do domu najlepiej jeden i drugi svs i sprawdź. A ja gra sub ze wzmacniaczem w klasie AB pożycz Rela T7 lub T9. Ta ich najnowsza seria T7 i 9 z literka X. Ma cenę z kosmosu i nie są warte aż tyle ale będziesz miał pogląd na sposób grania.
 9. Czy tak sporo tańszy to nie wiem. Wyjściowo w q21 za 3100. Miałem SVS na testy przez tydzień. Jedyny bajer to aplikacja ale mnie ona nie przypadła do gustu. BK według mnie gra kulturalniej. A SVS wyglada trochę jak zabawka. Waży coś Ok 10kg, a BK prawie 30. Głośniki maja podobne. Zależało mi tez na wyjściu wysokopoziomowy i osobno LFE ( mam dwa wzmacniacze jeden do stereo drugi do kina i oba są podłączone do jednego suba i dla każdego z połączeń można osobno ustawić głośność) na sile nie bede przekonywał ale tu kupujesz od producenta i nie masz narzutów sprzedawców, marketingu (bo ta firma praktycznie się nie reklamuje) Jak jesteś z okolic Łodzi to zapraszam. Posłuchasz a żywo.
 10. Przetestowałem różne subwoofery i w tej cenie lepiej grającego w mojej ocenie nie ma. A już na pewno bije na głowę modele typu Rel T5 czy T7 P.S. Jako ciekawostek Ci podrzucę, ze ta firma projektowała kiedyś subwoofery dla firmy REL
 11. Tak, cła nie ma. Oni sprzedają bez vatu. Transport około 60 £, VAT około 100 € płacony w Holandii. Wszystko zależy od kursu walut. Teraz może być ciut drożej. Kupowałem u nich już kilka różnych modeli. Transport do PL przez dpd około 4 dni.
 12. To ja Ci polecę coś takiego http://www.bkelec.com/HiFi/Sub_Woofers/XXLS400FF.htm jest też wersja z głośnikiem w dół. z vatem i transportem wyjdzie Ok 3 tys. Według mnie gra zdecydowanie lepiej od svs. Tyle tylko, ze to konstrukcja zamknięta i lepiej się sprawdzi w muzyce.
 13. A ten sub to do muzyki czy kina ? Ile możesz przeznaczyć na niego pieniędzy ?
 14. W locie niestety nie miałem ja, ale wierzcie lub nie nie były to marginalne różnice . Kable wybierane droga eliminacji, a test powtórzony dwa razy dzień po dniu i wynik ten sam. A kolejność kabli się zmieniała.
 15. Drodzy Państwo co dla was oznacza ślepy test ? Sam chcąc uniknąć autosugestii, droższy kabel = lepszy dźwięk zmieniając ostatnio cały sprzęt już po wyborze wzmacniacza, kolumn i źródła posadziłem moją drugą połówkę aby jedynie stwierdziła czy słyszysz różnicę i czy jest na tyle duża aby mogła powiedzieć, który wybrać. Nie znała ani cen kabli ani ich budowy, co więcej nawet jej to nie interesowało. Testowaliśmy 5 różnych kabli na 3 tych samych piosenkach. Wniosek przynajmniej dla niej (dla mnie zresztą podobny), różnicę słychać. Jak już ktoś wyżej wspomniał, jak nie słyszy różnicy to nie musi uczestniczyć a nawet lepiej dla niego bo uniknie wydatków
 16. Właśnie miałem Ci odpisać, że przy takim dac powinno działać bez linijki playback Ale ja właśnie instalowałem z tego linku co podałeś (https://github.com/shawaj/HiTide) , linijka playback potrzebna jest przy dac usb. Miłego słuchania.
 17. Pokaż mi zawartość pliku jak wywołasz go poleceniem sudo systemctl edit --full ifi-streamer-tidal-connect.service
 18. Bo widzisz w linuxie usługa ma dwie definicje to w uproszczeniu użytkownika i globalna. Edytowałeś ta w katalogu lib czy etc? a to ustawienie dac masz w sekcji mpd settings ?
 19. A jakie urządzenie masz w moode w mpd ustawione do odtwarzania ? I jakim poleceniem edytowałeś plik konfiguracyjny usługi ? I po wykonaniu jakiego polecenia pojawia się błąd ?
 20. sudo systemctl edit --full ifi-streamer-tidal-connect.service I wklej mi zawartość pliku, bo w tym co wstawiłeś wcześniej jest błąd przy nazwie DAC po " brak spacji przed \ Dodatkowo źle wpisałeś nazwę dac dodałeś w niej :- Ma być identyczna jak w pliku devices
 21. Nie instaluj od nowa bo to nic nie zmieni. Jakim poleceniem edytowałeś plik usługi ?
 22. Jeśli spojrzał byś co robi dokładnie skrypt install.sh i powiązane z nim skrypty to zobaczył byś, że odinstalowuje on pakiet curl a tą komendą możesz go ponownie zainstalować sudo apt install curl p.s. Poszukaj na konkurencyjnym forum, opisałem kilku osobom jak sprawić być tidal connect działał na moode przy połączeniu do dac-a przez usb
 23. Cześć, instaluje się bez problemu, Tidal widzi, łączy się i cisza...
×
×
 • Utwórz nowe...