Skocz do zawartości

groszek

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. A jeżeli chodzi o anteny TV, mam w tej chwili dwie anteny w dwóch różnych puszkach, wydaję mi się że jeżeli chcę nagrywać poprzez n'kę, polsat lub inną satelitę powinienem zainstalować dwie anteny w jednej puszce i oddzielnie jedną w jednej puszce, do zwykłej anteny te parę kanałów??
 2. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
 3. No tak ale wtedy nie będą równe pod tynkiem od sprzętu do gniazd głośnikowych jak je skrócę? Pomoże ktoś w sprawie tych kabli? Żeby była równa długość prawego i lewego kabla zostawiłem nie ucinałem ale jeżeli zastosuję gniazda głośnikowe podtynkowe wtedy tego kabla zostaje tyle że nie mieści się do puszki-proszę o radę. Pozdrawiam.
 4. Ale chcę zainstalować gniazda podtynkowe, więc zostawić w gnieździe tyle tego przewodu-nie mieści się. Co do kabli dzięki za podpowiedź. Co z Component'em 3rca, chinch'ami 2rca i Coaxial'nym?
 5. Zainstalowałem też gniazda głośnikowe przy głośnikach efektowych, nie tylko przy sprzęcie. Nie wiem czy kable głośnikowe można krzyżować ze sobą? Wywierciłem dziury na puszki, powkładałem je w ścianę i wpuściłem przewód głośnikowy w puszkę. Tylko że teraz jest tyle tego przewodu że się ledwo mieści w puszkę. Jak go utnę to znowu kable będą nie równej długości... ? Które z tych przewodów będą łączyły TV ze sprzętem różnego rodzaju, wszystkie mam puścić od sprzętu do TV? 3 x HDMI - HDMI Component 3 RCA Kabel 2 RCA K. optyczny USB męskie-żeńskie Coaxial K. sieciowy ethernet Antena
 6. Już zainstalowałem kabel głośnikowy ale w odległości jakieś 5 cm od prądowego czy coś będzie nie tak? OK dzięki serdeczne za pomoc!
 7. Proszę o pomoc w odpowiedzi na pytanie. Kupiłem kable głośnikowe firmy Prolink 1,5mm, czy mogę zastosować gniazdo głośnikowe w ścianie czy może nie warto bo pogorszy to efekt "dźwiękowy" lub może coś będzie nie tak i lepiej wpiąć je bezpośrednio do sprzętu? Chodzi mi o gniazdo z puszką w tynku do którego wepnę kable od głośników efektowych (surround). Mam zamiar pociągnąć kable pod tynkiem i wpiąć je do gniazda a potem tylko kable gniazdo-sprzęt. Z góry dzięki za pomoc! Np. takie:http://www.allegro.pl/item927552468_tg_0198_gniazdo_glosnikowe_podtynkowe_biale.html
 8. Pytam o długość ponieważ takie mam pomieszczenie że jeden głośnik musi być dalej a drugi bliżej, stąd rożne długości kabli. Czyli powinienem drugi puścić taki sam jak ten najdłuższy i po prostu będzie sobie leżał na ziemi?
 9. Zwykły sprzęt to jaki? Te kable można po prostu związać i zaizolować czy trzeba lutować? Czy kable do głośników efektowych powinny być jednej długości?
 10. Dzięki za pomoc Panowie! Czy można łączyć bez obaw kable głośnikowe, jeden z drugim? Za mało kupiłem i chcę dokupić i połączyć.
 11. Jaki to jest kabel sieci strukturalnej? Biorę taką ewentualność pod uwagę z laptopem. Są tylko zwykłe USB - mini USB kable, czy dwa zwykłe też? Dzięki za pomoc wszystkim
 12. W tym rzecz że nie mam jeszcze żadnego sprzętu i dlatego pytam co ukryć w ścianie. Teraz na etapie instalacji elektrycznej w całym domu przy okazji chcę ukryć też przewody które będą łączyły TV ponieważ chcę go powiesić na ścianie bez widocznych kabli. Mam zamiar połączyć go z kinem domowym, dekoderem sat. i może jeszcze jakimś urządzeniem. Zamierzam zakupić kino 5.0 lub 5.1
 13. Mam parę pytań związanych z przewodami, mianowicie w tej chwili elektryk montuje instalację elektryczną w moim domu (w stanie surowym). Moje pytanie brzmi; jakie kable powinienem puścić do telewizora który chciałbym powiesić na ścianie? Uwzględniając że chcę podłączyć do niego kino domowe, tv-sat i jeszcze jakieś urządzenie powiedzmy... Jak na laika w tym temacie-mam taki pomysł; 2 x HDMI Kabel Component video 3rca Kabel 2rca Kabel optyczny Kable głośnikowe Chciałbym to schować pod tynk wszystko-pozdrawiam i dziękuję za pomoc !
×
×
 • Utwórz nowe...