Skocz do zawartości

klimkr

Uczestnik
 • Zawartość

  71
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A czy aplikacja Yamahy odtwarza HiFi? Np. w Heosie Deezer jest, ale tylko MP3 niezależnie od abonamentu.
 2. Spotify to dobry przykład, bo jak wprowadzili Connect to część starszych urządzeń przestała działać (jak powyżej). Potem dodali Connect dla kont free - też starsze urządzenia (np. mój Ceol N9) nie dostały. Teraz będzie, jeśli będzie, tak samo ze Spotify HiFi ...
 3. Na PC jest też TuneBlade pozwalający łączyć się przez Airplay. U mnie z trzech testowanych programów (jeszcze SWYH i AirParrot) działa najbardziej stabilnie i chyba daje najlepszy dźwięk.
 4. Ale zawsze RCD-N11 jest modelem o dwa lata młodszym niż Melody X i w dużo niższej cenie. Przy podobnej elektronice w bliźniaczych modelach Denona i Marantza różne są obudowy, no i brzmienie, ale to kwestia gustu.
 5. Jak to nie - a Denon Ceol? Ale to chyba nie tym forum
 6. Chyba szkoda czasu na dyskusje o praktycznie już martwym formacie. Studia nagraniowe może i chcą stosować MQA, ale z Apple/Amazon nie wygrają. Z niszowymi firmami produkującymi sprzęt zgodny z MQA raczej też nikt się nie liczy. Prawdopodobnie ostatnią szansą dla MQA jest zaimplementowanie go przez Spotify lub Google, ale na to się raczej nie zanosi...
 7. A może Deezer podbija tak samo jak Paradise:)
 8. Airplay przesyła w jakości CD, czyli teoretycznie lepiej niż Spotify. Denon AVR-X7200WA obsługuje chyba UPnP więc możesz spróbować użyć np. mConnect Lite do Tidala. Radio i tak może grać „lepiej” dzięki „podbiciu” tonów w nagraniu - chyba wszystkie serwisy streamingowe tak robią.
 9. Ma wejście USB z DSD włącznie. A żeby CD grało lepiej - to dopiero chyba z SACD?
 10. Denon jest japoński, ale może lepsze modele. Ja mam/miałem sprzęt Denona z Wietnamu, z Chin a CD (z ubiegłego wieku) z Niemiec. Ale nawet jak coś jest niby produkowane w Europie to i tak wszystkie części pochodzą z Azji. No i wiadomo, że jakość montażu azjatycka, w przypadku porządnych marek, jest dużo lepsza niż europejska czy nawet amerykańska.
 11. W outlecie MM jest DNP-800NE za niecałe 1 400 zł.
 12. Może lepiej porównywać wzmacniacze z wyłączonym DSP? Wydaje mi się, że korekcja w pierwszym rzędzie lpoprawi” głośniki i tor wzmacniający. A Diraca, lub inne podobne rozwiązanie, można później zrobić programowo lub dodać w postaci urządzenia…
 13. Można ściągnąć triala Diraca (niestety tylko 14 dni) i podpiąć go do np. Audirvany (trial 30 dni). Kupić trzeba tylko odpowiedni mikrofon. No i są inne programy np. REW - można zrobić doktorat. Mnie się, na razie, nie chciało Ciekawostka - do Arcamów też są jakieś upgrade’y na stronie Diraca.
×
×
 • Utwórz nowe...