Skocz do zawartości

Łukasz P.

Uczestnik
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Łukasz P.

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Śląsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeżeli chodzi ci o fps to koledzy pisali w jakimś wątku że aktualizacją tego nie idzie naprawić i dopiero nowe modele mają być odpowiednio przystosowane.
 2. XsX nie posiada wyjścia optycznego.
 3. Przyłącze się do pytania bo podobny zestaw mnie interesuje. Posiadam Denona s750 i niestety w okolicy brak możliwości odsłuchu poniższych zestawów: 1) Quadral 6500Le 2) Polk Audio T531 Dodatkowo dopytam czy zwiększając budżet do 3tyś na zestaw 5.0 można liczyć na korzyść względem powyższych. Jeżeli tak to proszę o propozycje takowych. Mam nadzieje że być może one będą na stanie do odsłuchu. Jeżeli nie to czeka mnie zakup w ciemno i ewentualny zwrot.
 4. Ja też zamówiłem będę miał w poniedziałek. Natomiast szukam do niego głośników 5.0 z małymi podłogówkami. Budżet do 3500zł : koledzy na forum doradzali Polk audio 531 natomiast zwiększyłem budżet i pytanie co polecacie w porównaniu do Polka ? Osobiście myślałem nad stx electrino 250
 5. Zmiana decyzji: zakupiony Denon s750, teraz zamierzam się rozglądnąć za frontami (podłogówki dosunięte do ściany )+ center w budżecie 2.5tyś +/- Proszę o poradę którym się przyjrzeć?
 6. Dostosuje się do twoich rad od czego zacząć bo te moje wizje to więcej zamieszania wprowadzają niż pożytku.
 7. Wiem że zamęczyłem już kolegów s4home i Q21 ale jeszcze bana nie dostałem to chyba nie jest źle Dajcie panowie znać odnośnie stereo 2.1 yamahy 602 lub Denon Dra 800z jakimi głośnikami podłogowymi (budżet 2000+/-)odsłuchać. Fajnie gdybym mógł je w miarę możliwości dosunąć pod ścianę. Zdjęcie powyżej, preferencje bez zmian film,xsx, muzyka online.
 8. To ja również pociągnę temat „Benzyny i Diesla” Idąc w 2.1 ale z przewagą filmów to obecnie z amp. posiadających jakąś namiastkę multimediów w budżecie 4-5tys to jakie mamy opcje w moim przypadku ? widziałem takie połączenie: yamaha 803 + indiana 550
 9. Dziękuje za info, wysłałem zapytanie z własną propozycją jeszcze przed pana odpowiedzią na adres @ firmy oraz teraz na PW.
 10. Proszę o info dotyczące zestawu 5.1 Jamo S 803 HCS + S 810 SUB lub TH tsw 90 z jakim amp. prawidłowo zagrają ?
 11. Witam, ponowię wątek w tym dziale aby uzyskać waszą propozycje KD który zestaw się u mnie sprawdzi w zakładanym budżecie 5tys +/-Zamieszczam wygląd pokoju i przypominam że 50%film (serwisy netflix ,HB0..), 30% XSX, pozostałe muzyka online. Podłączone urządzenia to wspomniany XSX, Apple TV, TV Sony W815 lub LG CX. Do tej pory korzystałem przez wiele lat z HK AVR 158 / HKTs bq11, wolę mniejsze głośniki aby móc front i cent postawić na stoliku. Zasadnicze pytanie czy to dobra opcja ? Okno jest rozsuwane w stronę rogówki która zapewne będzie dosunięta do ścian. Między innymi taki układ był powodem pytań w dziale stereo aby z tyłu nic nie wstawiać, jak również wersji 3.1 z uwagi na przyzwyczajenie do głośnika centralnego. Jeżeli ktoś ma pomysł na jego wykorzystanie to oczywiście jest nadal aktualny. Rozważam wciąż wszystkie opcje a że człowiek niecierpliwy z (marudzącą żoną aby tył był pusty) to zamieszczam temat również tutaj. Interesują mnie urządzenia nowe.
 12. Zobaczę jakie propozycje się pojawią od kolegów na forum i czy w ogóle jakieś tak opcja amp KD prawdopodobnie będzie wdrożona.
 13. Namieszałem w odpowiedzi, jest dokładnie tak jak piszesz. Wybór stereo jest nie odpowiedni. Stąd też moja prośba o doradzanie w stronę: cent/sub/fronty + amp + budżet 5tyś Przeglądam sobie wątki na forum ale wstrzymam się z pytaniem do czasu ewentualnych propozycji, czy uda się coś dla mnie skonfigurować. Obecnie pod uwagę biorę tylko nowe urządzenia.
×
×
 • Utwórz nowe...