Skocz do zawartości

nevada7

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez nevada7

  1. Po przeglądzie sto jedenastka zagra na tym co mam pod ręką, ale nie sądzę bym na tym poprzestał, więc dzięki za sugestię. Na pewno trochę poeksperymentuję. może nawet zrealizuję projekt budowy własnych zestawów - już się rozglądam za głośnikami. Nie zawracasz głowy - każdą opinię wezmę pod uwagę, choć mam też swoje wizje. Jednakże wszyscy (a ja szczególnie) musimy uzbroić się w cierpliwość - wczoraj dostałem informację że poczta zwróciła paczkę do nadawcy z powodu pandemii :-( . Umówiłem się ze sprzedającym że wyśle kurierem...
  2. To AU-111 z 65 roku :-) Ja cieszę się tym bardziej, że to moja pierwsza "lampa". Fakt - nie leżą na półkach, ale się trafiają. I mogłem wybrać model nowszy i bardziej dostępny, ale zbyt mocno wkręciłem się w Sansui... Oczywiście na wstępie planuję przegląd serwisowy u zaufanego elektronika. na wrażenia odsłuchowe trzeba będzie niestety poczekać. Dziękuję za ciepłe przyjęcie i rzeczowe informacje. Pozdrawiam wszystkich, którzy cenią dobre brzmienie.
  3. Dzięki za odpowiedź. Właśnie czekam na przesyłkę, więc wkrótce będę miał możliwość sam ocenić zalety sto jedenastki. Zaskakuje mnie jedynie to, że wszyscy ekscytują się tranzystorami, a o lampach jest bardzo mało informacji.
  4. Witam wszystkich. Jestem z Wami od dziś. I na wstępie pytanie: czy ktoś z forumowiczów miał okazję porównać te dwa modele (AU-111 i AU-111 vintage)?
×
×
  • Utwórz nowe...